خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/03/14 20:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی تشریح کرد:

نشست مکه محصول مثلث آمریکا، صهیونیست و عربستان بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه «این نشست محصول مثلث آمریکا، صهیونیست و عربستان بوده است»، گفت‌: هدف آنها مقابله با موانع اصلی معامله "قرن" بوده که می‌خواهد کشورهای محور مقاومت و مقابله با این معامله ننگین را تحت فشار و تأثیر قرار دهد که موفق هم نخواهند شد.
نشست مکه محصول مثلث آمریکا، صهیونیست و عربستان بود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه «این نشست محصول مثلث آمریکا، صهیونیست و عربستان بوده است»، گفت‌: هدف آنها مقابله با موانع اصلی معامله "قرن" بوده که می‌خواهد کشورهای محور مقاومت و مقابله با این معامله ننگین را تحت فشار و تأثیر قرار دهد که موفق هم نخواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902109028684165.jpg نشست,مکه,محصول,مثلث,آمریکا،,صهیونیست,و,عربستان,بود Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی  با اشاره به اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در "مکه" اظهار کرد: نشست مکه به صورت اضطراری با هدف "خنثی سازی دستاوردهای روز قدس" برگزار شد چون آنها در پی زمینه سازی برای اجرای "معامله قرن" بودند که با روز "قدس" مواجه شدند و خواستند با این نشست دستاوردها را خنثی کنند.

وی ادامه‌ داد: البته که "دُم خروس" پنهان نماند و در نهایت در بیانیه پایانی این نشست دُم خروس عربستان بیرون زد و نشان داد که هدف آن تنها "ایران" و طرح ادعاهای بی اساس و غیر مستند علیه جمهوری اسلامی ایران بود. ادعاهایی که فقط برای خنثی سازی دستاوردهای روز "قدس" مطرح شد که هیچکدام دارای ادله و مستندات نیست و با واقعیت مغایرت دارد، در ‌عین ‌حال این اظهارات و ادعاها دخالت در کشورمان محسوب شده و قطعاً باید دستگاه دیپلماسی خارجی پاسخ‌های قاطعی به آن بدهد.

به گزارش ایسنا این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه «این نشست محصول مثلث آمریکا، صهیونیست و عربستان بوده است»، گفت‌: هدف آنها مقابله با موانع اصلی معامله "قرن" بوده که می‌خواهد کشورهای محور مقاومت و مقابله با این معامله ننگین را تحت فشار و تأثیر قرار دهد که موفق هم نخواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet