هدر موبایل
1398/03/14 04:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی در همایش ۱۵ خرداد:

امام راحل به ایران عزت داد

نماینده مردم شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحل (ره) هیچ وقت به سیاسیون تکیه نداشت بلکه به مردم اعتماد داشت.
امام راحل به ایران عزت داد نماینده مردم شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: امام راحل (ره) هیچ وقت به سیاسیون تکیه نداشت بلکه به مردم اعتماد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104795461697.jpg امام,راحل,به,ایران,عزت,داد Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی  در همایش ۱۵ خرداد که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در سالن اجتماعات امامزاده جعفر بن الموسی الکاظم (ع) شهرستان پیشوا برگزار شد بیان کرد: با حرکت امام خمینی (ره)، کشور ایران استقلال و آزادی پیدا کرد، امام راحل به ایران عزت داد.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا گفت: امام خمینی (ره) هیچ وقت به سیاسیون تکیه نداشت بلکه امام راحل به مردم اعتماد داشت، همان مردمانی که از دشت ورامین برای او کفن پوشیدند و جان خود را فدا این انقلاب کردند.

وی تصریح کرد: آن زمانی که کفن پوشان سال ۴۲ از این دیار به سمت تهران حرکت کردند به دنبال وزرات خانه، مجلس و ریاست جمهوری و… نبودند بلکه با عشق برای دفاع از مرجعیت و انقلاب حرکت کردند و شهید شدند.

به گزارش ایسنا نقوی حسینی گفت: متأسفانه برخی‌ها دل به دنیا بسته‌اند، خدا کند که شرمنده شهدای ۱۵ خرداد نشویم و قدردان این حرکت انقلابی آنها باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet