هدر موبایل
1398/03/14 21:33:23
سرویس فرهنگی

پیام فراکسیون زنان مجلس به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره ) و قیام 15 خرداد

فراکسیون زنان مجلس به مناسبت سالروز رحلت جانگداز و ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد. ‎
پیام فراکسیون زنان مجلس به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره ) و قیام 15 خرداد فراکسیون زنان مجلس به مناسبت سالروز رحلت جانگداز و ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت قیام 15 خرداد پیامی صادر کرد. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/201810104021964732.jpg پیام,فراکسیون,زنان,مجلس,به,مناسبت,سالروز,رحلت,امام,خمینی,(ره,),و,قیام,15,خرداد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالروز رحلت جانگداز و ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت سالروز قیام 15 خرداد پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
 نیمه خرداد یادآور آغاز قیام ملتی مومن و انقلابی  و به سوگ نشستن فراق بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و آغازگر نهضت عظیم بیداری اسلامی است.
 قیام خونین ۱۵ خرداد سرآغاز  شکل گیری جریان فروپاشی رژیم پهلوی و پایان بخشی به سلطه آمریکا و دیگر قدرت های  سلطه گر در ایران بوده است.
 بدیهی است که امت اسلامی به ویژه ملت مسلمان ایران که با بصیرت روز افزون تحقق آرمان های  اسلام ناب محمدی را آرزو می کنند اجازه نخواهند داد دشمنان در برابر  حرکت عظیم بیداری  اسلامی مانعی ایجاد کنند.
 با گذشت ۳۰ سال از ارتحال  ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی ( ره )  به جرات می توان گفت برخلاف آرزوها و برآوردهای دشمنان  قسم خورده افکار و اندیشه های بلند و آرمان های  سترگ آن حضرت فراتر از جغرافیای ایران امروز منشور امت اسلامی و راهنمای آنان در عرصه تحولات منطقه ای و فرامنطقه ای  قرار گرفته است.
 بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با ایجاد تحولی بزرگ در جهان پرچم آزادی خواهی و حق طلبی  جمهوری اسلامی را به اهتزاز در آورده و با در هم پیچیدن بساط ظلم و ستم و عدالت ستیزی، نام و یاد خود را در دلهای عاشقان اسلام و نظام جمهوری اسلامی برای همیشه به یادگار گذاشت.
 اکنون و در آستانه سی امین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی ( قدس سره شریف )  عاشقانش در جای‌جای میهن اسلامی ضمن تاسی با  آرمان های الهی با بزرگداشت یاد و خاطره آن  مرد بزرگ عشق و ارادت خود را به وی به نمایش می گذارند.
 بی شک عزت و اعتلای  امروز ایران اسلامی به رهبری امام خمینی  ( قدس سره شریف )ثمره اقتدای مردم ایران به  مکتب اسلام و سیره  معمار کبیر  انقلاب اسلامی است که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت نرسد.
 فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت یوم الله پانزدهم خرداد و فرارسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی بار دیگر با آرمان های امام خمینی (ره )  و شهدای انقلاب  انقلاب اسلامی بار دیگر تجدید بیعت و میثاق  می کند و  از ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی به ویژه زنان و دختران فهیم دعوت می کند تا با حضور آگاهانه، پرشور و  گسترده خود در ویژه مراسم چهاردهم و پانزدهم خرداد ضمن تجدید میثاق با امام ( ره )  پایبندی خود را به راه،  اندیشه و نهضت عظیم معمار کبیر انقلاب اسلامی به اثبات برسانند.
 فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی./
 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet