شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/03/16 16:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خالدی تشریح کرد:

باید زندگی مردم را با توان داخلی تأمین کنیم

نماینده مردم لردگان در مجلس تاکید کرد: هر سه قوه باید شرایط روز مردم را درک کنند و با برنامه ریزی به سمت حل مشکلات مردم و تقویت همراهی و اعتماد آن‌ها پیش بروند. ما ظرفیت‌های خاموش زیادی در کشور داریم که به آنان توجه نکرده ایم. باید زندگی مردم را با توان داخلی تأمین کنیم.
باید زندگی مردم را با توان داخلی تأمین کنیم نماینده مردم لردگان در مجلس تاکید کرد: هر سه قوه باید شرایط روز مردم را درک کنند و با برنامه ریزی به سمت حل مشکلات مردم و تقویت همراهی و اعتماد آن‌ها پیش بروند. ما ظرفیت‌های خاموش زیادی در کشور داریم که به آنان توجه نکرده ایم. باید زندگی مردم را با توان داخلی تأمین کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107785058080.jpg باید,زندگی,مردم,را,با,توان,داخلی,تأمین,کنیم Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، محمد خالدی سردشتی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر پشتوانه عقلانی و منطقی برای انتخاب مسیر مقاومت در شرایط کنونی بیان کرد: از روزی که مردم انقلاب کردند و انقلاب پیروز شد و به رسمیت رسید جمهوری اسلامی تحت فشار است. از سال ۹۱ نیز شدت این تحریم‌ها افزایش یافته است. دشمن نیز به دنبال تسلیم شدن ماست.

وی اظهار کرد: در شرایط امروز با توجه به این‌که «با خروج آمریکا از برجام تقریباً برجام وتو شده و کشورهای اروپایی عملاً کاری برای ما انجام نداده‌اند، تقویت روحیه مقاومت و تکیه بر ظرفیت‌های داخل بهترین راه پیش روی کشور است. امروز ما شرایط سختی را تجربه می‌کنیم و اگر هم بحث مذاکره‌ای مطرح شود قطعاً دشمنان با توجه به وضعیت ما دست بالا را پیش خواهند کشید و بر روی مسائل استراتژیک و برنامه‌های هسته‌ای و موشکی ما خواهند گذاشت؛ فلذا با مذاکره نمی‌توانیم راه به جایی ببریم.

وی با اشاره به عوامل مؤثر در تقویت روحیه مقاومت در مردم و مسئولان بیان کرد: مهم‌ترین گام در تقویت روحیه مقاومت همراهی مردم با نظام است. هر سیستمی بخواهد در برابر یک تهدید یا تحریم حتی جنگ بایستد در گام اول نیاز به همراهی مردم دارد.

نماینده مردم لردگان در مجلس تاکید کرد: هر سه قوه باید شرایط روز مردم را درک کنند و با برنامه ریزی به سمت حل مشکلات مردم و تقویت همراهی و اعتماد آن‌ها پیش بروند. ما ظرفیت‌های خاموش زیادی در کشور داریم که به آنان توجه نکرده ایم. باید زندگی مردم را با توان داخلی تأمین کنیم.

وی با اشاره به نقش مسئولان در تقویت روحیه مقاومت در کشور بیان کرد: مسئولان باید از اختلافات سیاسی که اکثراً نیز به زندگی و معیشت مردم صدمه می‌زند فاصله گرفته و دست به دست هم داده و با همراهی مردم در برابر دشمنان مقاومت کنند. زمانی که عملکرد مجلس و دولت به سمت حل مشکلات مردم برود قطعاً روحیه مقاومت در مردم نیز تقویت خواهد شد.

به گزارش ایسنا وی گفت: توجه به کسب و کار، زمین و مسکن، منابع طبیعی، کشاورزی و دامداری از جمله مسائل ملی است که منجر به حل مشکلات مردم و تقویت روحیه مقاومت در جامعه می‌شود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet