هدر موبایل
1398/03/16 12:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستا ملت گزارش می دهد

نظر مطهری درباره پرستوها/درخواست عفو زندانیان عقیدتی از رییسی

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
نظر مطهری درباره پرستوها/درخواست عفو زندانیان عقیدتی از رییسی اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100583590680.jpg نظر,مطهری,درباره,پرستوها/درخواست,عفو,زندانیان,عقیدتی,از,رییسی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی  پیام رییس مجلس برای فرارسیدن عید فطر را به اشتراک گذاشته است.

 

علی مطهری در یادداشتی درباره پرونده محمد علی نجفی و موضوع "پرستوها" موضع گیری کرده است

در ارتباط با ماجرای آقای دکتر نجفی دو نکته قابل توجه است:

اول این که صدا و سیما که معمولاً حوادث جنایی را منعکس نمی‌کند با ذوق‌زدگی و خوشحال از ضربه زدن به رقیب سیاسی به انعکاس کامل آن پرداخت و تنها زمانی که ندایی از مقام رهبری به او رسید دست از این عمل ناجوانمردانه خود برداشت و ناگهان سیر اخبار درباره این حادثه متوقف شد. ظاهراً خود مسئولان این سازمان قبح این گونه رفتارها را درک نمی‌کنند و حتما باید ندایی از بالا برسد.
و دوم این که از اخبار رسیده و خصوصا سخنان خود آقای نجفی معلوم شد که افرادی در کشور پرستوهایی دارند که گاهی بر گرد سیاسیونی که منتقد یا مخالف به شمار می‌روند به پرواز درمی‌آورند و آنگاه فیلم و عکس تهیه می‌کنند برای بستن دهان او و حذف وی از صحنه سیاست، غافل از این که اگر این روشها در دنیا مرسوم و رایج است و مجاز شمرده می‌شود، برای یک مسلمان مجاز نیست بلکه حرام است. تجسس در امور داخلی زندگی مردم از نظر اسلام مجاز نیست حتی برای یک هدف مقدس. در اسلام برای رسیدن به یک هدف مقدس نمی‌توان از یک وسیله نامقدس استفاده کرد. نمی‌توان برای حفظ نظام از هر وسیله‌ای استفاده کرد و با آبروی مردم بازی کرد. امیدوارم ماجرای آقای نجفی نقطه شروعی برای ترک این روشها باشد.

بهروز نعمتی عید فطر را تبریک گفته است.

 

غلامرضا تاجگردون مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

محمدرضا عارف متن صحبت های خود در مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان را منتشر کرده است

 

علی اصغر یوسف نژاد مطلب زیر را منتشر کرده است

 

فریده اولادقبادمطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

فریده اولادقباد در گفت‌وگو با روزنو مطرح کرد؛

بین برخی گروه‌های اصلاح طلب اختلاف نظرهایی وجود دارد/ اختلاف نظر میان اصلاح طلبان یعنی بازگشت به انتخابات 84

کمتر از 9 ماه دیگر تا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده و اکنون فعالیت گروه‌های مختلف سیاسی بیش از هر زمانی دیگری شده است. از طرفی، اصلاح طلبان به دنبال تداوم پیروزی‌های سال‌های اخیر خود هستند و از سوی دیگر، اصولگرایان می‌خواهند با تصاحب حداکثری کرسی‌های مجلس خود را آماده سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کنند.

روزنو – محمد آیتی: کمتر از 9 ماه دیگر تا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده و اکنون فعالیت گروه‌های مختلف سیاسی بیش از هر زمانی دیگری شده است.

از طرفی، اصلاح طلبان به دنبال تداوم پیروزی‌های سال‌های اخیر خود هستند و از سوی دیگر، اصولگرایان می‌خواهند با تصاحب حداکثری کرسی‌های مجلس خود را آماده سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کنند.

پس از عدم وحدت اصلاح طلبان در انتخابات نهمین دوره ریاست جمهوری که در نهایت منجر به پیروزی محمود احمدی‌نژاد شد، رییس دولت اصلاحات گفت ما باید بابت چنین رویکردی خود را ملامت کنیم. همین تجربه کافی بود تا اصلاح طلبان در سایه وحدت و همدلی و به مدد «تَکرارهای» سیدمحمد خاتمی بتوانند در انتخابات اخیر پیروز شوند.

اکنون با گذشت زمان به نظر می‌رسد که اختلاف‌ها در بین اصلاح طلبان شدت پیدا کرده است. شاید بتوان نقطه شروع این اختلاف نظرها را انحلال شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و جایگزینی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان دانست. این اختلافات در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران سر باز کرد و باعث شد تا برخی گروه‌های اصلاح طلب روی به ارائه لیستی غیر از لیست امید بیاورند.

حال باید به انتظار نشست و دید آیا این اختلاف نظرها ادامه پیدا خواهد کرد یا همه افراد و گروه‌های اصلاح طلب زیر چتری واحد به استقبال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواهند رفت؟

در همین خصوص، فریده اولادقباد نماینده تهران در مجلس دهم به سایت روزنو گفت: مهمترین سرمایه اصلاح طلبان در جامعه، مردم هستند. همه ما اصلاح طلبان باید قدر این سرمایه را بدانیم. اگر به انتخابات‌های گذشته نگاهی بیاندازیم متوجه می‌شویم که در بیشتر مواقع، حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای به پیروزی اصلاح طلبان منجر شده است

 

محمد وحدتی هلان  عکس زیر را منتشر کرده است

 

سید حسین افضلی مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

غلامرضا کاتب تصاویری از نماز عید فطر در گرمسار را منتشر کرده است

سید صادق طباطبایی نژاد عکس زیر را از حضور در نماز عید فطر منتشر کرده است.

 

محمود صادقی با انتشار توئیت زیر از عدم برگزاری نمازجماعت برای اهل سنت انتقاد کرده است.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را منتشر کرده است

فریدون حسنوند عکس زیر را منتشر کرده است.

 

محمد دامادی  ضمن تبریک عید فطر از ملاقات با دکتر آرام مدیرکل بهزیستی استان برای پیگیری اشتغال و درمان مددجویان خبر داده است

 

پروانه سلحشوری فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفته است

سید فرید موسوی عید سعید فطر را تبریک گفته است.

 

عباسعلی پوربافرانی عید سعید فطر را تبریک گفته است.

امیرخجسته ویدئویی با عنوان " پشت پرده چوب حراج زدن به اموال دولت چیست ؟ " منتشر کرده است

 

سید جواد ساداتی نژاد مطلب زیر را منتشر کرده است

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet