هدر موبایل
1398/03/17 13:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بادامچی:

مشارکت دادن مردم و بهبود مشکلات اقتصادی باعث افزایش روحیه مقاومت در بین آنها می‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید طبق قانون اساسی مردم را در تصمیم گیری ها مشارکت دهیم، خاطر نشان کرد: وقتی مردم در جریان امور قرار گیرند یکپارچه در برابر فشارهای بیرونی متحد می‌شوند لذا مشارکت دادن مردم و بهبود مشکلات اقتصادی باعث افزایش روحیه مقاومت در بین آنها می‌شود.
مشارکت دادن مردم و بهبود مشکلات اقتصادی باعث افزایش روحیه مقاومت در بین آنها می‌شود نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید طبق قانون اساسی مردم را در تصمیم گیری ها مشارکت دهیم، خاطر نشان کرد: وقتی مردم در جریان امور قرار گیرند یکپارچه در برابر فشارهای بیرونی متحد می‌شوند لذا مشارکت دادن مردم و بهبود مشکلات اقتصادی باعث افزایش روحیه مقاومت در بین آنها می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803109860826138.jpg مشارکت,دادن,مردم,و,بهبود,مشکلات,اقتصادی,باعث,افزایش,روحیه,مقاومت,در,بین,آنها,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا بادامچی  با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره لزوم انتخاب مسیر مقاومت به دلیل داشتن پشتوانه عقلانی و منطقی، اظهار کرد: مقاومت با مشارکت مردم میسر می‌شود. بدان معنا که باید خواسته‌های مردم را تأمین کرده و آنها را در کارهای ملی و به خصوص تصمیمات بزرگ مشارکت دهیم. در این شرایط مردم هم همراه می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه سیستم حکومتی با اتکا به توانایی‌های مردم می‌تواند مشکلات موجود به خصوص در بعد اقتصادی را رفع کند، در این باره گفت‌: در شرایط فعلی اگر مردم را در مسائل مختلف و تصمیمات مشارکت دهیم آنها هم در برابر فشارها مقاومت خواهند کرد. باید خواست مردم لحاظ شود بدان معنا که از آنها بپرسیم که چه می‌خواهند و آن را اجرایی کنیم. آنگاه تجلی مقاومت در بین مردم هستیم.

به گزارش ایسنا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه باید طبق قانون اساسی مردم را در تصمیم گیری ها مشارکت دهیم، خاطر نشان کرد: وقتی مردم در جریان امور قرار گیرند یکپارچه در برابر فشارهای بیرونی متحد می‌شوند و مقاومت برای خواسته‌های خود را به عرصه جهانی نشان داده و در برابر فشارها نیز تسلیم نمی‌شوند اما وقتی آنها خود را غربیه بدانند نمی‌توانند در برابر فشارها مقاومت کنند، لذا مشارکت دادن مردم و بهبود مشکلات اقتصادی باعث افزایش روحیه مقاومت در بین آنها می‌شود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet