هدر موبایل
1398/03/17 18:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کمیسیون عمران بررسی می کند

چرا نرخ بلیط قطار ۲۲ درصد افزایش پیدا کرد

رئیس کمیسیون عمران مجلس از بررسی دلایل و پیامد‌های افزایش بلیط قطار در این کمیسیون خبر داد.
چرا نرخ بلیط قطار ۲۲ درصد افزایش پیدا کرد رئیس کمیسیون عمران مجلس از بررسی دلایل و پیامد‌های افزایش بلیط قطار در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/46864.jpg چرا,نرخ,بلیط,قطار,۲۲,درصد,افزایش,پیدا,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا رضایی کوچی با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر افزایش نرخ بلیط قطار، اظهار داشت: کمیسیون عمران به هیچ وجه با افزایش قیمت بلیط قطار موافق نیست.

وی در همین راستا افزود: در هفته آینده با حضور مسئولان ذیربط موضوع افزایش قیمت بلیط قطار ، پیامد‌ها و دلایل افزایش آن را در کمیسیون عمران بررسی می‌کنیم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی اقتصادی و افزایش قیمت کالا‌ها جامعه تحت فشار است، ادامه داد: افزایش قیمت بلیط قطار به عنوان یکی از پر کاربردترین وسایل حمل نقل از لحاظ روانی اثر منفی بر جامعه دارد.

رضایی با تاکید بر اینکه پایین بودن قیمت بلیط قطار نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عاملی برای استفاده بیشتر مردم از این وسیله است، متذکر شد: بالا بردن نرخ بلیط قطار، احتمال کاهش تعداد مسافران از این وسیله حمل ونقل وجود دارد.

وی تاکید کرد: کاهش تعداد مسافران قطار سبب می‌شود افزایش در‌آمد شرکت‌های ریلی ناشی از بالا بردن نرخ بلیط ، خنثی شود.

به گزارش تسنیم نماینده مردم جهرم در مجلس درباره پیامد‌های افزایش قیمت بلیط قطار، اظهار داشت: با بالا رفتن قیمت بلیط قطار ترجیح مردم به استفاده از خودرو شخصی افزایش می‌یابد که در نتیجه شاهد افزایش مصرف بنزین  و افزایش تصادفات جاده‌ای باشیم.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet