هدر موبایل
1398/03/18 15:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی دلیگانی:

سرنوشت طرح معامله قرن چه می شود

نماینده شاهین‌شهردر مجلس گفت: سرنوشت رژیم صهیونیستی در انتظار حامیان طرح معامله قرن خواهد بود.
سرنوشت طرح معامله قرن چه می شود نماینده شاهین‌شهردر مجلس گفت: سرنوشت رژیم صهیونیستی در انتظار حامیان طرح معامله قرن خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101855931886.jpg سرنوشت,طرح,معامله,قرن,چه,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی‌دلیگانی با اشاره به اینکه طرح معامله قرن که از سوی جریان آمریکایی صهیونیستی و سعودی مدیریت می‌شود، گفت: آمریکایی‌ها به این جمع‌بندی رسیده‌اند که رژیم صهیونیستی طی چند سال آینده با این روندی که در حال حاضر دارد موجودیتی در کره خاکی نخواهد داشت و در حال اضمحلال و غرق شدن است.

وی افزود: آمریکایی‌ها هم‌اکنون به زعم خودشان با حمایت‌های مختلف و پشتیبانی از صهیونیست‌‌ها امیدی به ماندگاری رژیم اشغالگر قدس ندارند.

حاجی‌ دلیگانی با بیان اینکه آمریکایی‌ها به دنبال آن هستند که با طرح معامله قرن هم واشنگتن و هم تل‌آویو را از فروپاشی مصون بدارند، گفت: قطعاً آنهایی که بخواهند مقابل سیر فروپاشی رژیم غاصب اسرائیل و آمریکایی که این‌گونه در حال سواستفاده از مردم منطقه است بگیرند باید به مردم‌شان پاسخگو باشند.

وی خاطرنشان کرد: دیری نخواهد پایید که سرنوشت رژیم صهیونیستی در انتظار حامیان طرح معامله قرن خواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس خاطرنشان کرد: حامیان طرح معامله قرن مانند افرادی هستند که در حال غرق شدن به دنبال دست و پا زدن بوده و مرگ را در مقابل چشمان خود خواهند دید.

حاجی دلیگانی گفت: طرح مسائلی مانند معامله قرن از سوی جریان عبری_عربی و حمایت آمریکا وسیله‌ای برای نجات دادن آنها به منظور جلوگیری از غرق‌ شدن نیست.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها با رفتاری که دارند دچار سردرگمی هستند و به دنبال راهکارهایی می‌گردند تا کشورشان را از این مهلکه نجات دهند.

به گزارش فارس عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:‌ ملت ایران با مقاومت و ایستادگی خود موجب درماندگی آمریکایی‌ها شده‌اند و ان‌شاءالله استمرار این مقاومت منجر به آن خواهد شد که آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها از طرح معامله قرن و طرح‌های شبیه آن پشیمان خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet