هدر موبایل
1398/03/18 11:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی دلیگانی خبر داد:

تعیین تکلیف نهایی برای تخلف دولت در زمینه افزایش حقوق‌ها

عضو کمیسیون بودجه مجلس گفت: هفته جاری تصمیم‌گیری نهایی درباره نحوه افزایش اجرای حقوق کارکنان شاغل و بازنشسته و تخلف دولت، انجام می‌شود.
تعیین تکلیف نهایی برای تخلف دولت در زمینه افزایش حقوق‌ها عضو کمیسیون بودجه مجلس گفت: هفته جاری تصمیم‌گیری نهایی درباره نحوه افزایش اجرای حقوق کارکنان شاغل و بازنشسته و تخلف دولت، انجام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801108348048952.jpg تعیین,تکلیف,نهایی,برای,تخلف,دولت,در,زمینه,افزایش,حقوق‌ها Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی‌دلیگانی  با اشاره به بررسی نحوه افزایش حقوق کارمندان و تخلف دولت در عدم اجرای افزایش حقوق شاغلان و بازنشستگان به ویژه برای حقوق‌های بین ۲.۵ تا ۵ میلیون تومان گفت: با توجه به مصوبه هیات رئیسه، جلسه‌ای برای پیگیری موضوع با حضور علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس، مرکز پژوهش‌های مجلس، عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور، نماینده سازمان امور اداری و استخدامی کشور و نماینده اداره قوانین مجلس و بنده به ریاست امیر حسین قاضی زاده هاشمی پیش از تعطیلات برگزار شد. 

وی افزود: در آن جلسه بنا شد که دیوان محاسبات مرکز پژوهش‌های مجلس و اعضای از دولت بررسی تکمیلی را ظرف مدت ۱۰ روز انجام دهند و نتایج آن در جلسه هفته آینده براساس مصوبه آن جلسه برگزار شود.

به گزارش فارس عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: در جلسه هفته جاری قرار است تصمیم‌گیری نهایی در خصوص  نحوه اجرای حقوق کارکنان شاغل و بازنشسته و تخلفی که دولت در این خصوص انجام داده است اتخاذ شود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet