هدر موبایل
1398/03/20 01:03:42
سرویس سیاسی
جعفرزاده:

در یک ماه گذشته اروپایی ها هیچ اقدامی برای حفظ برجام نکردند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در یک ماه گذشته هیچ اقدام عملی ای از سوی اروپایی ها برای حفظ برجام صورت نگرفته است و بعید است در یک ماه باقی مانده از ضرب العجل نیز اتفاق مثبتی رخ دهد.
در یک ماه گذشته اروپایی ها هیچ اقدامی برای حفظ برجام نکردند نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در یک ماه گذشته هیچ اقدام عملی ای از سوی اروپایی ها برای حفظ برجام صورت نگرفته است و بعید است در یک ماه باقی مانده از ضرب العجل نیز اتفاق مثبتی رخ دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102158178075.jpg در,یک,ماه,گذشته,اروپایی,ها,,هیچ,اقدامی,برای,حفظ,برجام,نکردند Icana

غلامعلی جعفر زاده  ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: اروپایی ها اگر اقدامات عملی خود را آغاز نکنند حجتی برای حفظ برجام باقی نمی ماند و ایران باید اقدامات خود را برای بازگشت به شرایط پیش از برجام دنبال کند. دلیلی ندارد در تعهدی که برای ما سودی ندارد باقی بمانیم.

وی افزود: ما هیچ چیزی غیر از آنچه که در برجام آمده و به تایید شورای امنیت سازمان ملل رسیده است را نمی پذیریم و این به معنای زیاده خواهی نیست و هر کشوری بخواهد تعهدات خارج از برجام به ما تحمیل کند زیاده خواهی کرده است.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اروپا باید خلاء نبود آمریکا در برجام را جبران کند و در عمل نشان دهد علاقه مند به حفظ برجام است اما اگر مسیر گذشته را طی کند تفسیر ما چیز دیگری است.

وی خاطر نشان کرد: مبنای ما برای تنظیم روابطمان با کشورهای عضو برجام، عمل است نه بیانیه سیاسی و حرف و با توجه به عملکرد اروپایی ها پس از خروج آمریکا از برجام بعید می دانم این کشور ها توانایی این را داشته باشند که با تصمیمات خلاف برجام آمریکا مقابله کنند./

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet