هدر موبایل
1398/03/19 23:05:20
سرویس سیاسی
جاسمی:

بازنشستگان کرمانشاهی در صورت تصویب استفساریه، مشمول مزایای مناطق عملیاتی می‌شوند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه استفساریه در خصوص مناطق جنگی در کمیسیون اجتماعی بررسی می‌شود که در صورت تصویب در صحن مجلس،  بازنشستگان کرمانشاهی نیز مشمول مزایای مناطق عملیاتی دفاع مقدس می‌شوند.
بازنشستگان کرمانشاهی در صورت تصویب استفساریه، مشمول مزایای مناطق عملیاتی می‌شوند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه استفساریه در خصوص مناطق جنگی در کمیسیون اجتماعی بررسی می‌شود که در صورت تصویب در صحن مجلس،  بازنشستگان کرمانشاهی نیز مشمول مزایای مناطق عملیاتی دفاع مقدس می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106425700451.jpg بازنشستگان,کرمانشاهی,در,صورت,تصویب,استفساریه،,مشمول,مزایای,مناطق,عملیاتی,می‌شوند Icana

سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش دایره شمول قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر جبران عقب ماندگی‌های مناطق عملیاتی دفاع مقدس، اظهار داشت: مطابق قانون برنامه ششم افراد شاغل در مناطق عملیاتی مشمول مزایایی که در قانون برنامه ششم توسعه دیده شده، قرار می‌گیرند در همین راستا تلاش کردیم تا بازنشستگان کشوری و لشگری نیز از این مزایا برخوردار شوند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به همراه چند تن از نمایندگان طرح استفساریه‌ای را تهیه کردیم تا بازنشستگان کشوری و لشگری نیز مشمول مزایای مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس قرارگیرند.

جاسمی گفت: این طرح اکنون در کمیسیون اجتماعی است و در صورت تصویب ، بازنشستگان کرمانشاهی نیز مشمول مزایای مناطق عملیاتی می‌شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet