هدر موبایل
1398/03/20 11:17:40
سرویس استان ها
جعفرزاده ایمن آبادی:

ثبت قانونی املاک در حریم رودخانه ها و نهرها/دستگاه های نظارتی ورود کنند

نماینده مردم در مجلس دهم گفت:دستگاههای نظارتی و اداره ثبت اسناد و املاک اجازه ندهد،املاکی  که به حریم نهرها و رودخانه ها تجاوز کرده اند توسط مالکانش ثبت قانونی شوند.
ثبت قانونی املاک در حریم رودخانه ها و نهرها/دستگاه های نظارتی ورود کنند نماینده مردم در مجلس دهم گفت:دستگاههای نظارتی و اداره ثبت اسناد و املاک اجازه ندهد،املاکی  که به حریم نهرها و رودخانه ها تجاوز کرده اند توسط مالکانش ثبت قانونی شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100819077313.jpg ثبت,قانونی,املاک,در,حریم,رودخانه,ها,و,نهرها/دستگاه,های,نظارتی,ورود,کنند Icana

غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی در گفتوگو  با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت  درباره وضعیت تغییر کاربری های گسترده در اراضی کشاورزی گفت: تغییرکاربری در اراضی برنج و چای غیر قابل قبول است اما می بایست شرایطی ایجاد شودکه تغییرکاربری در هم خانواده های تولید در حوزه کشاورزی نیز مدنظر قرار بگیرد.

تغییر در کشت محصولات کشاورزی  به استثنایی محصولات استراتژیک در نظر گرفته شود

نماینده  مردم رشت در مجلس با بیان اینکه تغییر در کشت محصولات کشاورزی  به استثنایی محصولات استراتژیک در نظر گرفته شود تا بتوان اقتصاد تولید کننده را به نوعی تضمین کرد تصریح کرد : ویلا سازی به بهانه چند روز خوشگذرانی در شمال کشور ممنوع است.

جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها نیازمند توسعه طرح هادی روستایی

وی  با بیان  جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها نیازمند توسعه طرح هادی روستایی است تصریح کرد: تجاوز به حریم دریا و رودخانه ممنوع است  و از  همین رو نباید اجازه داد با خونه سازی به حریم نهرها تجاوز شود .

 عضو کمیسیون برنامه ،بودجه ومحاسبات مجلس یادآورشد: دستگاههای نظارتی و اداره ثبت اسناد و املاک اجازه ندهد،املاکی  که به حریم نهرها و رودخانه ها تجاوز کرده اند توسط مالکانش ثبت قانونی شوند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet