هدر موبایل
1398/03/20 11:10:30
سرویس سیاسی
میرزایی ضمن مخالفت با افزایش اختیارات استانداران:

معیار ارزیابی عملکرد استانداران نباید تعداد جلسات باشد

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید ضمن مخالفت با افزایش اختیارات استانداران بدون ارزیابی عملکرد و آسیب‌شناسی، گفت: متاسفانه معیار ارزیابی عملکرد استانداران تعداد جلساتی است که آقایان در استان‌ها برگزار می‌کنند.
معیار ارزیابی عملکرد استانداران نباید تعداد جلسات باشد رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید ضمن مخالفت با افزایش اختیارات استانداران بدون ارزیابی عملکرد و آسیب‌شناسی، گفت: متاسفانه معیار ارزیابی عملکرد استانداران تعداد جلساتی است که آقایان در استان‌ها برگزار می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101457892998.jpg معیار,ارزیابی,عملکرد,استانداران,نباید,تعداد,جلسات,باشد Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به درخواست وزیر کشور مبنی بر  افزایش اختیارات و استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای استانداران برای کمک به دولت، گفت: متاسفانه برخی از استانداران بسیار ضعیف عمل کردند و نیازی به افزایش اختیارات آنها در حوزه‌های منطقه‌ای نیست، وزیر کشور باید ارزیابی عملکرد دقیق از این موضوع داشته باشد .

تحول‌گرایی و نحوه استفاده از منابع باید معیار ارزیابی عملکرد استانداران باشد

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: معیار ارزیابی عملکرد استانداران نباید تعداد جلسات باشد، در حال حاضر ارزیابی عملکرد وزارت کشور از یک استاندار، تعداد جلساتی است که آقایان در استان‌ها برگزار می‌کنند، در صورتی که شاخص‌های دیگری برای ارزیابی عملکرد استانداران باید تبیین شود.

میرزایی افزود: در راستای این ارزیابی باید مشخص شود که استانداران فعلی تا چه میزان تحول گرا بودند یا از منابع موجود استفاده درست و بهینه کردند یا از اختیارات فعلی چه میزان در راستای انسجام و همبستگی در استان‌ها استفاده کردند.

افزایش اختیارات استانداران بر مبنای خلاءهای شناسایی شده

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی معتقد است: وزارت کشور پس از آسیب‌شناسی و ازریابی عملکرد باید خلاء‌ها را مشخص و با توجه به آن اختیارات استانداران را برای حل مسائل منطقه و کمک به دولت افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ وزیر کشور در نشست مشترک با  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، تاکید کرد: افزایش اختیارات استانداران برای استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای می‌تواند به دولت کمک جدی کند تا در شرایط جنگ اقتصادی کشور را بهتر اداره کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet