هدر موبایل
1398/03/20 13:03:53
سرویس صحن
کرمپور در تذکر شفاهی:

سونامی ملخ ها زندگی کشاورزان را تهدید می کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی گفت: هجوم ملخ ها به استان فارس و شهرستان های حوزه انتخابیه اینجانب به سونامی تبدیل شده است و زندگی مردم، کشاورزان و باغداران را تهدید به نابودی می کند.
سونامی ملخ ها زندگی کشاورزان را تهدید می کند عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی گفت: هجوم ملخ ها به استان فارس و شهرستان های حوزه انتخابیه اینجانب به سونامی تبدیل شده است و زندگی مردم، کشاورزان و باغداران را تهدید به نابودی می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807103648538991.jpg سونامی,ملخ,ها,زندگی,کشاورزان,را,تهدید,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کوروش کرم پور حقیقیدر نشست علنی امروز (دوشنبه، 20 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: هجوم ملخ ها به استان فارس و شهرستان های حوزه انتخابیه اینجانب به سونامی تبدیل شده است و زندگی مردم، کشاورزان و باغداران را تهدید به نابودی می کند.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس افزود: برای حل مشکل ملخ ها باید اعتبار نقدی مناسب تامین شود و مسئولان و همه امکانات کشوری با عزمی ملی با این سونامی نابودگر که کشور را تهدید می کند، مبارزه کنند.

وی خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: 14 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی برای تامین کالاهای اساسی در نظر گرفته شده است که تفاوت آن با ارز نیمایی حدود بیش از 50 هزار میلیارد تومان است. مردم و مجلس حق دارند بدانند این مبلغ به چه کسی و برای چه کالاهایی اختصاص یافته است و تاثیر آن بر کاهش قیمت ها و زندگی مردم چیست؟

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز شاهد آن هستیم که فشار بی حد و اندازه ای به زندگی مردم وارد می شود، رتبه بندی معلمان و توجه به مشکلات معیشتی مردم در اولویت قرار گیرد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet