خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/03/21 14:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی تشریح کرد:

رابطه بین ایران و ایالات متحده واسطه‌بردار نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره سفر هایکو ماس وزیر خارجه آلمان به ایران ، بیان کرد: اگر سفر وزیر خارجه آلمان به کشورمان برای واسطه‌گری میان ایران و ایالات متحده باشد، بی‌نتیجه است زیرا رابطه بین ایران و ایالات متحده واسطه‌بردار نیست.
رابطه بین ایران و ایالات متحده واسطه‌بردار نیست عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره سفر هایکو ماس وزیر خارجه آلمان به ایران ، بیان کرد: اگر سفر وزیر خارجه آلمان به کشورمان برای واسطه‌گری میان ایران و ایالات متحده باشد، بی‌نتیجه است زیرا رابطه بین ایران و ایالات متحده واسطه‌بردار نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201902105902514967.jpg رابطه,بین,ایران,و,ایالات,متحده,واسطه‌بردار,نیست Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی  درباره سفر شینزوآبه نخست وزیر ژاپن به کشورمان گفت: ژاپن از شرکای سنتی جمهوری اسلامی ایران است، مراودات این کشور همیشه با ما مثبت بوده بنابراین این سفر برایمان بسیار اهمیت دارد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در خبرها گفته می‌شود شینزوآبه حامل پیام از طرف غربی‌ها است، باید بگویم ایشان اولین کسی نیست که پیام غرب را به ایران می‌آورد.

وی تاکید کرد: ایالات متحده این روزها برای مذاکره با ایران بسیار واسطه‌تراشی می‌کند یه روز سوئیس روز دیگر عراق و یک زمانی کشور دیگری را پیام‌رسان می‌کند باید گفت سیاست جمهوری اسلامی ایران درباره این امر آشکار و روشن است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: تا هنگامی که آمریکا بر طبل تهدید، تحریم و فشار بکوبد و رفتارش را تغییر ندهد، غیر عقلانی است که ما باب مذاکره با این کشور را به رویش باز کنیم.

وی درباره سفر هایکو ماس  وزیر خارجه آلمان به ایران ، بیان کرد: اگر سفر وزیر خارجه آلمان به کشورمان برای واسطه‌گری میان ایران و ایالات متحده باشد، بی‌نتیجه است زیرا رابطه بین ایران و ایالات متحده واسطه‌بردار نیست.

نقوی حسینی تاکید کرد: اگر آلمان و سایر کشورها برای مراودات و تعاملات با خود جمهوری اسلامی به کشورمان بیایند، ما بسیار استقبال می‌کنیم.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet