هدر موبایل
1398/03/22 09:26:38
سرویس استان ها
اکبری:

چرخه تکثیر ملخ‌ها به‌سرعت تکرار می‌شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: ملخ‌های مهاجر به ایران در مدت زمان سه هفته حدودا ۴۰۰ لارو تولید می‌کنند و به سرعت چرخه تکثیر آنها تکرار می‌شود.
چرخه تکثیر ملخ‌ها به‌سرعت تکرار می‌شود عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: ملخ‌های مهاجر به ایران در مدت زمان سه هفته حدودا 400 لارو تولید می‌کنند و به سرعت چرخه تکثیر آنها تکرار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103065541325.jpg چرخه,تکثیر,ملخ‌ها,به‌سرعت,تکرار,می‌شود Icana

علی اکبری عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه  ملت ، در خصوص گزارش فائو از هجوم ملخ‌ها به ایران، گفت: باید با ملخ‌ها در خاستگاه آنها مقابله می‌شد، کشورهای امارات و عربستان در زمینه مقابله با ملخ‌ها کم کاری کرده‌اند.

ملخ‌های مهاجر به ایران قدرت تکثیر بالایی دارند

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملخ‌های مهاجر به ایران دارای قدرت پروازی و تکثیر بسیار زیادی هستند، تصریح کرد: ملخ‌های مهاجر به ایران در مدت زمان سه هفته حدودا 400 لارو تولید می‌کنند و به سرعت چرخه تکثیر آنها تکرار می‌شود.

علی اکبری تیتر یک

 

توده‌های ملخ‌ها به حدود 50 تا 100 میلیون می‌رسد

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در برخی از موارد توده‌های ملخ‌ها به حدود 50 تا 100 میلیون می‌رسد، ادامه داد: توده‌های ملخ‌های مهاجر به ایران خسارات بسیار زیادی دارند و حتی به تنه درختان نیز حمله می‌کنند و پوسته آنها را می‌خوردند.

در زمینه مقابله با ملخ‌ها کوتاهی شده است

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در خصوص نحوه برخورد با ملخ‌های مهاجر به ایران، گفت: در زمینه مقابله با این گونه آفت کوتاهی‌هایی صورت گرفته و در حال حاضر تنها راه مبارزه با آنها سم‌پاشی و استفاده از تمامی مشارکت‌ها برای کاهش آسیب به حداقل است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet