هدر موبایل
1398/03/20 12:03:00
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا تاکید کرد:

آمریکا هیچ حقی برای پیش شرط مذاکره ندارد

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با تأکید بر اینکه سفر نخست وزیر ژاپن از نظر روابط دو جانبه و مسائل بین المللی بسیار مهم و سفر ویژه‌ای محسوب می‌شود گفت: امیدواریم « شینزو آبه» با وجدان سیاسی به میدان بیاید .
آمریکا هیچ حقی برای پیش شرط مذاکره ندارد عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با تأکید بر اینکه سفر نخست وزیر ژاپن از نظر روابط دو جانبه و مسائل بین المللی بسیار مهم و سفر ویژه‌ای محسوب می‌شود گفت: امیدواریم « شینزو آبه» با وجدان سیاسی به میدان بیاید . https://cdn.icana.ir/d/019/49271.jpg آمریکا,هیچ,حقی,برای,پیش,شرط,مذاکره,ندارد Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ با تاکید بر اینکه آمریکا حق ندارد برای ایران پیش شرط مذاکره تعیین کند گفت:اگر عبارات را هم بخوانید آمریکا از ایران درخواست مذاکره کرده است .

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه باید منتظر نتیجه ی سفر  نخست وزیر ژاپن باشیم گفت: گرچه شخصیت سیاسی «شینزو آبه» مطلوب است اما هیچ شخصی منافع سیاسی کشور خود را فدای کشور دیگرنخواهد کرد .

وی با اشاره به اینکه نخست وزیر ژاپن میتواند حامل پیامی از سوی آمریکا باشد تصریح کرد: امیدواریم با وجدان سیاسی به میدان بیاید و صرفا منافع کشور خودش را به ایران ترجیح ندهد/ انتهای پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet