هدر موبایل
1398/03/21 12:22:15
سرویس صحن
عبداللهی در تذکر شفاهی:

دولت نحوه توزیع کالاهای اساسی را تعیین تکلیف کند

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: دولت هر چه سریعتر مسلئه توزیع کالاهای اساسی در سال جاری را تعیین تکلیف و مصوبه مجلس را اجرا کند.
دولت نحوه توزیع کالاهای اساسی را تعیین تکلیف کند نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: دولت هر چه سریعتر مسلئه توزیع کالاهای اساسی در سال جاری را تعیین تکلیف و مصوبه مجلس را اجرا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810103042995546.jpg دولت,نحوه,توزیع,کالاهای,اساسی,را,تعیین,تکلیف,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبداللهی در نشست علنی امروز (سه شنبه 21 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزرای نفت و راه و شهرسازی با بیان اینکه فصل اجرای طرح های عمرانی در استان آذربایجان شرقی به دلیل سردسیر بودن محدود است، گفت: متاسفانه در سه ماه آغازین سال 98 هنوز وزارتخانه های مربوطه سهم قیر رایگان استان را تامین نکرده اند، از طرفی معمولا سهمیه قیر استان آذربایجان شرقی در فصل زمستان داده می شود که این مسئله زمینه را برای اجرای طرح های عمرانی با مشکل مواجه می کند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی برای اجرای پروژه های راهسازی طرح های هادی و پروژه های عمرانی شهرداری ها، مشکلات بسیاری وجود دارد و این رویکرد وزارتخانه ها مسائل بسیاری را برای مردم ایجاد می کند و قطعاً موجب ایجاد سلطان قیر در کشور می شود.

وی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه کشاورزان مناطق اهر و هریس بر اثر بروز سرمازدگی و تگرگ خسارت های بسیاری دیده اند، گفت: در شرایط کنونی انتظار رسیدگی به کشاورزان منطقه وجود دارد، از طرفی ماموران بیمه کشاورزی معمولاً خسارت های وارده را کم ارزیابی می کنند و اعتبارات به موقع پرداخت نمی شود که این مسئله قطعاً موجب می شود که کشاورزان در آینده محصولات خود را بیمه نکنند.

عبداللهی در تذکری به رئیس جمهور بر ضرورت تعیین تکلیف موضوع نحوه توزیع کالاهای اساسی در سال 98 تاکید کرد و گفت: امروز مردم برای تامین کالاهای اساسی بامشکلات بسیاری روبرو هستند، از این رو دولت باید مصوبات مجلس را اجرایی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet