هدر موبایل
1398/03/21 12:28:22
سرویس صحن
شریعت نژاد در تذکر شفاهی:

بحران ترافیک غرب مازندران با افتتاح آزادراه تهران- شمال تشدید می شود

نماینده مردم رامسر در مجلس گفت: بحران ترافیک غرب استان مازندران با افتتاح آزادراه تهران- شمال تشدید می شود.
بحران ترافیک غرب مازندران با افتتاح آزادراه تهران- شمال تشدید می شود نماینده مردم رامسر در مجلس گفت: بحران ترافیک غرب استان مازندران با افتتاح آزادراه تهران- شمال تشدید می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103906848690.jpg بحران,ترافیک,غرب,مازندران,با,افتتاح,آزادراه,تهران-,شمال,تشدید,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شمس الله شریعت نژاد در نشست علنی امروز (سه شنبه 21 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزرای کشور و راه و شهرسازی گفت: برای رفع بحران ترافیک در غرب استان مازندران و شهرستان های عباس آباد و رامسر چه کرده اید؟

نماینده مردم رامسر در مجلس شورای اسلامی، افزود: زندگی مردم در این منطقه در ایام تعطیل عملاً تعطیل می شود که این امر با قریب الوقوع بودن افتتاح آزادراه تهران- شمال تشدید می شود، لذا خواهشمندم پیرو تمام وعده های گذشته اقدامات عملی لازم برای حل این مشکل صورت گیرد.

وی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی، اظهار کرد: وضعیت منابع طبیعی کشور اسفبار است، حجم وسیع فرسایش خاک نشان دهنده تخریب شدید منابع طبیعی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: قطع درختان جنگلی در شمال و غرب کشور، تجاوز به منابع طبیعی، بی برنامگی سازمان مسئول، عدم پرداخت حداقل 6 ماه حقوق محافظان، کاهش شدید نیروی کیفی و ضعف شدید نظارتی مشهود است که این نشان دهنده ضعف شدید مدیریت بر منابع طبیعی کشور است.

عضو کمیسیون کشاورزی در تذکری به رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: بنیاد علوی موجبات نارضایتی مردم به جهت عدم اجرای آیین نامه ها را فراهم کرده است. مسئولان این بنیاد در شهرستان ها اختیاری ندارند و مردم ناچار هستند مدت ها در انتظار بمانند تا از مرکز برای هر موضوعی دستور بگیرند.

نماینده مردم رامسر در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: اراضی کشاورزان به قیمت ارزان قیمت گذاری می شود، دستور دهید شرایط برای بهبود وضعیت تسهیل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet