هدر موبایل
1398/03/21 12:43:02
سرویس صحن
ملکی در تذکری شفاهی:

وزیر نیرو در زمینه رسیدگی به مسائل سد مشکین شهر به عهد خود وفا کند

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: سئوال از وزیر نیرو در صحن مجلس مطرح نشد، ولی قرار شد مشکلات سد در حوزه انتخابیه ام حل شود که حل نشده و ضرورت دارد وزیر نیرو به عهد خود وفا کند.
وزیر نیرو در زمینه رسیدگی به مسائل سد مشکین شهر به عهد خود وفا کند نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: سئوال از وزیر نیرو در صحن مجلس مطرح نشد، ولی قرار شد مشکلات سد در حوزه انتخابیه ام حل شود که حل نشده و ضرورت دارد وزیر نیرو به عهد خود وفا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100050070808.jpg وزیر,نیرو,در,زمینه,رسیدگی,به,مسائل,سد,مشکین,شهر,به,عهد,خود,وفا,کند Icana

گزارش خبرگزاری خانه ملت، ولی ملکی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: بر اساس اصل 15 قانون اساسی، زبان و خط رسمی کشور فارسی است و اسناد و مکاتبات و خطوط رسمی و درسی باید با این زبان باشد اما استفاده از زبان‌های محلی و بومی در رسانه‌های محلی و بومی  و همچنین تدریس ادبیات آن‌ در کنار زبان رسمی آزاد است.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: اخیرا معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده است که کسانی که فارس زبان نیستند و از پدر و مادر ترک زبان و لر زبان به دنیا آمده‌اند را تست خواهیم کرد و اگر قابلیت داشته باشند، مردود می‌شوند.

وی اضافه کرد: تذکر دیگر خطاب به وزیر است که سئوال من از وی به صحن نیامد ولی قرار شد مشکلات سد حوزه انتخابیه ام حل شود که حل نشده و ضرورت دارد وزیر نیرو به عهد خود وفا کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet