هدر موبایل
1398/03/21 12:43:27
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی

حکومت فرانسه با مردمان خود به شیوه قرون وسطی برخورد می کند

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: فرانسه با مردمان خود به شیوه قرون وسطی عمل می کند اما از آن طرف برای دیگران اشک تمساح می ریزد.
حکومت فرانسه با مردمان خود به شیوه قرون وسطی برخورد می کند نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: فرانسه با مردمان خود به شیوه قرون وسطی عمل می کند اما از آن طرف برای دیگران اشک تمساح می ریزد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104241021996.jpg حکومت,فرانسه,با,مردمان,خود,به,شیوه,قرون,وسطی,برخورد,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز (سه شنبه 21 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی بر ضرورت پرداخت مطالبات فرهنگیان به ویژه حق التدریسان و پرداخت پاداش پایان خدمت آنها تاکید کرد و گفت: در شرایط کنونی اجرای قانون رتبه بندی معلمان و اعمال مدرک مجوز فرهنگیان ضروری است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از گرانی کمرشکن کالاهای اساسی در بازار افزود: دولت باید در جهت رفع موضوع بسته شدن بازارهای مرزی سیستان و اجرای مصوبات ایثارگران و پرداخت خسارت خشکسالی و سیل به مردم سیستان اقدام کند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تذکر و احضار سفیر فرانسه در ایران تاکید کرد و گفت: این کشور با مردمان خود به شیوه قرون وسطی عمل می کند اما از آن طرف برای دیگران اشک تمساح می ریزد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet