هدر موبایل
1398/03/21 12:56:21
سرویس صحن
بهرام نیا در تذکر شفاهی:

توجهی به خواسته نمایندگان مبنی بر عزل رئیس سازمان خصوصی سازی نشد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: علیرغم اینکه بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس در نامه ای از رئیس جمهور خواستند رئیس سازمان خصوصی سازی را به دلیل سستی در مدیریت عزل کند اما کوچک ترین توجهی به این موضوع صورت نگرفت.
توجهی به خواسته نمایندگان مبنی بر عزل رئیس سازمان خصوصی سازی نشد عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: علیرغم اینکه بیش از 100 نماینده مجلس در نامه ای از رئیس جمهور خواستند رئیس سازمان خصوصی سازی را به دلیل سستی در مدیریت عزل کند اما کوچک ترین توجهی به این موضوع صورت نگرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104607340926.jpg توجهی,به,خواسته,نمایندگان,مبنی,بر,عزل,رئیس,سازمان,خصوصی,سازی,نشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن بهرام نیا در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: وزیر اقتصاد و دارایی معتقد است واگذاری ها باید در قالب اصل 44 قانون اساسی و در یک محیط شفاف و در اتاق شیشه ای صورت گیرد، این موضوع جای تشکر دارد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس ماموریت کمیسیون انرژی به بنده در خصوص بررسی نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به این استان سفر کردم اما پس از بررسی فنی مشخص شد این پالایشگاه به یک چهارم قیمت واقعی آن و به ثمن بخس واگذار شده است.

وی اظهار کرد: گزارش مربوطه را به کمیسیون انرژی تقدیم کردم، کمیسیون نیز این گزارش را به رئیس مجلس داد، در این راستا طرح تحقیق و تفحصی نیز صورت گرفت که نتیجه این طرح تائید کننده نتایج بررسی های بنده بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه بیش از 100 نماینده مجلس در نامه ای از رئیس جمهور خواستند رئیس سازمان خصوصی سازی را به دلیل سستی در مدیریت عزل کند اما کوچک ترین توجهی به این موضوع صورت نگرفت./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet