هدر موبایل
1398/03/21 16:18:18
سرویس سیاسی
بروجردی:

یک نفر از اصولگرایان کاندیدای تصدی ریاست کمیسیون امنیت ملی می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برای کاندیداتوری در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با دوستان مشورت می‌کنم.
یک نفر از اصولگرایان کاندیدای تصدی ریاست کمیسیون امنیت ملی می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برای کاندیداتوری در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با دوستان مشورت می‌کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103596646883.jpg یک,نفر,از,اصولگرایان,کاندیدای,تصدی,ریاست,کمیسیون,امنیت,ملی,می‌شود Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار داشت: انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هفته آینده برگزار می‌شود اما برخی منابع خبری به غلط من را به عنوان رئیس اجلاسیه چهارم کمیسیون امنیت ملی مجلس معرفی کرده بودند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا قصد ورود به انتخابات کمیسیون امنیت ملی را دارید یا خیر؟، بیان کرد: عجله‌ای در این زمینه وجود ندارد و برای کاندیداتوری در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با دوستان مشورت می‌کنم.

وی افزود: از سوی اصولگرایان باید یک نفر برای حضور در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کاندیدا شود.

بروجردی در خصوص برنامه خود برای تصدی احتمالی کمیسیون، گفت: بعد از انتخاب رئیس جدید کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، سیاست‌های کمیسیون تشریح خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet