هدر موبایل
1398/03/21 15:55:33
سرویس سیاسی
فلاحت‌پیشه در پی شهادت دو دریابان در جریان تعقیب و گریز با قاچاقچیان:

قایق‌های دریابانان توان مقابله با تجهیزات پیشرفته قاچاقچیان را ندارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه باید از محل صندوق توسعه ملی توجه اساسی به مرزهای دریایی شود، گفت: هیچ رانتی نباید باعث تعدیل حکم قاچاقچیان شود چرا که گذشتن از خون دریابانان باعث گستاخ‌تر شدن قاچاقچیان خواهد شد.
قایق‌های دریابانان توان مقابله با تجهیزات پیشرفته قاچاقچیان را ندارد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه باید از محل صندوق توسعه ملی توجه اساسی به مرزهای دریایی شود، گفت: هیچ رانتی نباید باعث تعدیل حکم قاچاقچیان شود چرا که گذشتن از خون دریابانان باعث گستاخ‌تر شدن قاچاقچیان خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104586225365.jpg قایق‌های,دریابانان,توان,مقابله,با,تجهیزات,پیشرفته,قاچاقچیان,را,ندارد Icana

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به شهادت دو تن از مأموران پایگاه دریابانی میناب در جریان تعقیب و گریز با قاچاقچیان، گفت: این اتفاق نشان دهنده اوج مظلومیت مرزداران ایران است.

مرزداران از کمترین حمایت‌های قانونی برخوردارند

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به سرکشی کمیسیون امنیت ملی به مرزهای کشور، اظهار داشت: متأسفانه قاچاقچیان در مرزهای کشور به مرزبانان و مرزداران ما ظلم می کنند در حالی که در هیچ کشوری اینگونه نیست که مأموران با کمترین حمایت های قانونی مواجه باشند و قاچاقچیان به راحتی از رانت های قدرت و ثروت برخوردار باشند.

وی در ادامه با اشاره به بازدید گذشته کمیسیون امنیت ملی از منطقه مرزی میناب، عنوان کرد: قایق ها و تجهیزاتی که در اختیار قاچاقچیان قرار دارد بسیار پیشرفته تر و قوی تر از تجهیزاتی است که در اختیار مرزداران جمهوری اسلامی قرار دارد و این اوج مظلومیت است که آنها با قایق های پیشرفته خود قایق مرزداران ما را غرق کردند.

قاچاقچیان با قایق‌های بزرگ و پیشرفته خود از روی قایق دریابانان ایرانی عبور کردند

فلاحت پیشه ادامه داد: طبق گزارش واصله از ناجا، قایق قاچاقچیان به علت بزرگی و قدرت در واقع سوار قایق مرزداران ایرانی و باعث شد دو تن از مأموران دریابان به شهادت برسند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه با ابراز تأسف از عدم حمایت لازم از مرزداران کشورمان، خاطرنشان کرد: گزارش لازم در این خصوص به مسئولان داده شد اما باید از نظر بودجه و از محل صندوق توسعه ملی نیز توجه اساسی به مرزهای دریایی شده و اشد مجازات برای قاچاقچیان در نظر گرفته شود و هیچ رانتی باعث تعدیل حکم نشود چرا که گذشتن از خون دریابانان باعث گستاخ تر شدن قاچاقچیان خواهد شد.

به گزارش خانه ملت، فرمانده مرزبانی ناجا اعلام کرد ۲ تن از مأموران پایگاه دریابانی میناب در درگیری با قاچاقچیان در منطقه جنوب کشور به شهادت رسیدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet