هدر موبایل
1398/03/21 19:02:15
سرویس حوزه ریاست
دکترلاریجانی در دیدار با رئیس گروه دوستی پارلمانی بلاروس و ایران مطرح کرد؛

لزوم پیگیری تحقق افزایش سطح روابط تجاری ایران و بلاروس

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس گروه دوستی پارلمانی بلاروس و ایران تاکید کرد: پیگیری تحقق افزایش سطح روابط تجاری ایران و بلاروس ضروری است.
لزوم پیگیری تحقق افزایش سطح روابط تجاری ایران و بلاروس رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس گروه دوستی پارلمانی بلاروس و ایران تاکید کرد: پیگیری تحقق افزایش سطح روابط تجاری ایران و بلاروس ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906103718036370.jpg لزوم,پیگیری,تحقق,افزایش,سطح,روابط,تجاری,ایران,و,بلاروس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس گروه دوستی پارلمانی بلاروس و ایران با اشاره به سفر به این کشور و دیدار با مقامات بلاروس، گفت: رایزنی سیاسی و گفت وگو در سطح پارلمان و دولت بین ایران و بلاروس برقرار است و این روابط در شرایط مختلف وجود داشته است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ارتقاء سطح روابط تجاری دو کشور، گفت: در دیدار با رئیس جمهور بلاروس نیز به افزایش سطح روابط تجاری اشاره شد اما به نظر مشکلاتی به وجود آمده که پیشرفت مورد نظر حاصل نشده است.

دکتر لاریجانی یادآور شد: مشکلات را از طریق روابط گروه دوستی و پارلمانی می توان پیگیری و حل کرد تا سطح روابط تجاری موردنظر محقق شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: تحریم های آمریکا خلاف قوانین بین الملل علیه ما وضع شده که هیچ یک از کشورهای بزرگ نیز این تحریم ها را قبول ندارند لذا باید راه حلی جهت رفع مشکلات اتخاذ کنیم.

پیگیری همکاری های پارلمانی جهت ارتقاء مراودات تجاری

"پتر سولویف" رئیس گروه دوستی پارلمانی بلاروس و ایران در این دیدار ضمن تبریک به دکتر علی لاریجانی جهت انتخاب مجدد ایشان به ریاست مجلس شورای اسلامی ، گفت: در دیدار با آقای سبحانی فر به عنوان رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و بلاروس به طور مفصل در مورد همکاری های دو کشور بحث و گفت وگو شد.

رئیس گروه دوستی پارلمانی بلاروس و ایران تاکید کرد: زمینه همکاری های گروه دوستی پارلمانی باید به طور مشخص تعیین شود تا بتوانیم این همکاری ها را در تمام سطوح ارتقاء دهیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet