هدر موبایل
1398/03/21 17:57:26
سرویس حوزه ریاست
صحن علنی هفته آتی با بررسی وضعیت خودرو آغاز می شود؛

قیمت خودرو وزیر صنعت، خودروسازان و اتاق بازرگانی را به مجلس می آورد

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از جلسه هفته آتی صحن علنی با حضور وزیر صنعت، خودروسازان و اتاق بازرگانی خبر داد.
قیمت خودرو وزیر صنعت، خودروسازان و اتاق بازرگانی را به مجلس می آورد سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از جلسه هفته آتی صحن علنی با حضور وزیر صنعت، خودروسازان و اتاق بازرگانی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901107927479587.jpg قیمت,خودرو,وزیر,صنعت،,خودروسازان,و,اتاق,بازرگانی,را,به,مجلس,می,آورد Icana

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه علنی هفته آتی مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه علنی صبح یکشنبه (26 خردادماه) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، خودروسازان و نمایندگانی از اتاق بازرگانی آغاز می شود تا پیرامون مسائلی در حوزه خودرو و قیمت آن گزارشی ارائه شود.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: مجلس تصمیم دارد ضمن بررسی طرح ها و لوایحی که در اولویت صحن علنی قرار دارد، هر هفته به یکی از موضوعات مهم اقتصادی کشور بپردازد.

وی افزود: بر همین اساس در هفته جاری وزرایی از کابینه برای توضیح در حوزه مسکن و ارائه گزارشی از عملکرد خود در این خصوص در صحن علنی حاضر شدند، هفته آتی موضوع خودروسازی مورد بحث قرار می گیرد و حوزه کشاورزی نیز در دستورکار بعدی صحن برای هفته های آتی قرار دارد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین قرار است درباره مسأله افزایش حقوق ها نیز که اختلاف نظر درباره آن وجود دارد جلسه مشترکی با دولت برگزار شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet