هدر موبایل
1398/03/21 18:39:25
سرویس سیاسی
در پی شهادت دو تن از مأموران پایگاه دریابانی میناب ملکشاهی تاکید کرد؛

ضرورت تجهیز نیروی انتظامی به وسایل پیشرفته برای مقابله با قاچاقچیان

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد تجهیز نیروی انتظامی به وسایل پیشرفته برای مقابله جدی تر با قاچاقچیان و متخلفان امری مهم و ضروری است.
ضرورت تجهیز نیروی انتظامی به وسایل پیشرفته برای مقابله با قاچاقچیان رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد تجهیز نیروی انتظامی به وسایل پیشرفته برای مقابله جدی تر با قاچاقچیان و متخلفان امری مهم و ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/124028.jpg ضرورت,تجهیز,نیروی,انتظامی,به,وسایل,پیشرفته,برای,مقابله,با,قاچاقچیان Icana

الهیار ملکشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص شهادت دو تن از مأموران پایگاه دریابانی میناب در جریان تعقیب و گریز با قاچاقچیان، گفت: قاچاق یکی از معضلات اصلی اقتصاد کشورمان محسوب می شود و نیروهای انتظامی و امنیتی بر اساس وظیفه ذاتی اقدام به مقابله با این اقدامات می کنند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: خوشبختانه متهمان این موضوع دستگیر شده اند از این رو مقامات قضایی باید با سرعت و قاطعیت به جرائم افراد خاطی و قاچاقچی رسیدگی کنند و نتیجه آن به اطلاع مردم برسد تا درس عبرت برای افراد دیگری باشد که می خواهند اقدام به نقض قانون کنند.

وی با اشاره به اینکه مقابله با قاچاق و مجرمان امری مهم محسوب می شود، ادامه داد: به هیچ عنوان نباید اجازه دهیم که حق و حقوق خانواده شهدا ضایع شود و منافع ملی نیز در این راستا مورد خدشه قرار بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه قوانین کشورمان در خصوص مواجه با قاچاقچیان سختگیرانه است، تصریح کرد: این مهم در حالیست که برخی افراد خاطی درصدد انجام رفتارهای هنجارشکنانه هستند لذا باید از ظرفیت های قانونی برای برخورد با آنها بهره دست برده شود تا دیگر چنین موضوعاتی رخ ندهد.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تجهیز نیروی انتظامی به وسایل پیشرفته برای مقابله جدی تر با قاچاقچیان و متخلفان امری مهم محسوب می شود، خاطرنشان کرد: در واقع صیانت از ماموران انتظامی که درصدد حفاظت از منافع ملی کشورمان هستند باید در اولویت باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرمانده مرزبانی ناجا اعلام کرد ۲ تن از مأموران پایگاه دریابانی میناب در درگیری با قاچاقچیان در منطقه جنوب کشور به شهادت رسیدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet