هدر موبایل
1398/03/24 13:18:59
سرویس سیاسی
مقصودی:

شرایط اقتصادی کنونی تاوان شتاب‌زدگی در تصویب برجام است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است نیازمند اتحاد و انسجام داخلی در حوزه سیاست خارجی و همگرایی بیشتر دولت و مجلس برای حل مشکلات اقتصادی هستیم که تحت فشارهای غرب ایجاد شده است.
شرایط اقتصادی کنونی تاوان شتاب‌زدگی در تصویب برجام است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است نیازمند اتحاد و انسجام داخلی در حوزه سیاست خارجی و همگرایی بیشتر دولت و مجلس برای حل مشکلات اقتصادی هستیم که تحت فشارهای غرب ایجاد شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100523479241.jpg شرایط,اقتصادی,کنونی,تاوان,شتاب‌زدگی,در,تصویب,برجام,است Icana

حسین مقصودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اتمام یک ماه از مهلت 60 روزه ایران به اروپا برای اجرای تعهدات خود در حوزه برجام، گفت: نوع تصویب قصه پرغصه برجام و شتابزدگی در آن مورد انتقاد بسیاری از دلسوزان نظام و کسانی است که همواره می گفتند درباره برجام عجولانه تصمیم گیری نشود لذا معتقدیم تصویب آن بر اساس اندیشه های امام(ره) و رهبری نبود.

توافق برجام عزت دو طرفه نداشت

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه نباید به سمت و سویی می رفتیم که غرب به ما نشان می دهد، عنوان کرد: باید ابتدا درباره سندهای استعماری و استکباری بیشتر تحقیق شده بعد درباره توافق با غرب تصمیم گرفته شود و اگر قرار بود تفاهمی صورت گیرد باید با عزت برای دو طرف باشد.

وی در ادامه به اظهارات ظریف در مراسم افطاری سال گذشته در جمع برخی نمایندگان اشاره کرد و یادآور شد: ظریف در آن جلسه تصریح کرد که غربی ها مدل حکومت داری ما را قبول ندارند از این رو وقتی اصل ما را قبول ندارند، هر روز می خواهند سر هر موضوعی بهانه ای بگیرند و این بهانه ها هرگز تمام نمی شود.

حمایت از تولیدات داخلی تنها راه مقابله با استعمار غرب

مقصودی ادامه داد: تا زمانی که روی پای خود نایستیم، اقتصاد مقاومتی را در پیش نگیریم و فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را یاد نگیریم قطعا دیگران برای ما حرمت قائل نشده و تعصبی نشان نمی دهند لذا بهترین راه مبارزه این است که هرچه زودتر مقابل آنها بایستیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است در داخل اتحاد و انسجام در تصمیم گیری ها به خصوص در حوزه سیاست خارجی داشته باشیم ضمن اینکه باید همگرایی میان دولت و مجلس افزایش یابد تا تصمیم منسجمی برای شرایط سخت اقتصادی پیش رو بگیریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet