آغاز امامت اما زمان (عج)
1398/03/22 10:10:33
سرویس فرهنگی
ساداتی‌نژاد:

هیچ قانون جدیدی برای کنکور 98 اعمال نخواهد شد

عضو شورای سنجش و پذیرش دانشجو با اشاره به اینکه بحث اصلاح سهمیه‌ها ممکن است بعدها رسیدگی شود، می‌گوید که هیچ قانون جدیدی برای کنکور ۹۸ اعمال نخواهد شد.
هیچ قانون جدیدی برای کنکور 98 اعمال نخواهد شد عضو شورای سنجش و پذیرش دانشجو با اشاره به اینکه بحث اصلاح سهمیه‌ها ممکن است بعدها رسیدگی شود، می‌گوید که هیچ قانون جدیدی برای کنکور 98 اعمال نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704103454329679.jpg هیچ,قانون,جدیدی,برای,کنکور,98,اعمال,نخواهد,شد Icana

سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص لزوم اصلاح سهمیه‌ها در کنکور گفت: برگزاری کنکور یا نحوه پذیرش دانشگاه‌ها طبق قوانین موجود انجام می‌شود و قرار نیست هیچ تغییری در این خصوص ایجاد شود لذا بحث‌هایی همچون بومی‌گزینی یا اصلاح سهمیه‌ها در حال حاضر موضوعیتی ندارد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: آنچه در کمیسیون مطرح شد، گزارشی از مرکز پژوهش‌ها در خصوص کنکور بود و آنها نقطه نظرات خود را از منظر کارشناسی ارائه کرده بودند که البته منشاء اثری در مورد شرایط فعلی نخواهد بود.

اصلاح سهمیه‌ها در اختیار شورای عالی انقلاب فرهنگی است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه شرایط کنکور بر اساس همان شرایط و ضوابط و قوانین پیش از این انجام خواهد شد، ادامه داد: فعلاً موضوع به خصوصی در مورد اصلاح سهمیه‌ها در شورای سنجش و پذیرش دانشجو مطرح نیست و در آستانه برگزاری کنکور هستیم هیچ تغییر قانونی ایجاد نخواهد شد.

وی تاکید کرد: البته شورای سنجش و پذیرش دانشجو به بحث سهمیه‌ها نمی‌پردازد بلکه این امر در اختیار شورای عالی انقلاب فرهنگی است؛ موضوع جدیدی هم مطرح نشده و فقط در مورد سیل‌زدگان، اختصاص سهمیه صورت گرفت.

عضو شورای سنجش و پذیرش دانشجو افزود: بحث اصلاح سهمیه‌ها ممکن است بعدها رسیدگی شود ولی در حال حاضر دستوری در این خصوص در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یا شورای سنجش وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet