هدر موبایل
1398/03/22 11:46:58
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو مطرح کرد:

کاهش بوروکراسی اداری با افزایش اختیارات استانداران

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، معتقد است: افزایش اختیارات استانداران موجب کاهش تداخلات امور اداری و افزایش هماهنگی بین‌بخشی و تسریع در انجام امور اداری می‌شود.
کاهش بوروکراسی اداری با افزایش اختیارات استانداران عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، معتقد است: افزایش اختیارات استانداران موجب کاهش تداخلات امور اداری و افزایش هماهنگی بین‌بخشی و تسریع در انجام امور اداری می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg کاهش,بوروکراسی,اداری,با,افزایش,اختیارات,استانداران Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به درخواست وزیر کشور برای افزایش اختیارات استانداران، گفت: افزایش اختیارات استانداران از اختیارات دولت است، وزارتخانه‌ها می‌توانند اختیاراتی را به استانداران تفویض کنند.

اکثر مدیران کل استان با وزارت مربوط خود هماهنگ هستند

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه در استان‌ها اکثر مدیران کل ادارات با وزارتخانه‌های مربوط به خود در ارتباط و هماهنگ هستند و هماهنگی با استانداران ندارند. این مدیران کل خود را به معاونت و سپس به وزارت مربوطه خود مرتبط و وصل می‌دانند بنابراین فرایند امور اداری پیچیده و زمان بر است.

افزایش اختیارات استانداران انجام امور اداری را کوتاه و سریع می‌‌کند

وی افزود: این وضعیت سبب شده تا برای پیشبرد امور اداری و اجرایی در استان با وزیر، معاون کل و در مراحل بعدی استاندار یا بخشدار هماهنگی انجام شود. طی این سلسله مراتب تداخلات را افزایش می‌دهد.

 عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت می‌تواند اختیارات استانداران را افزایش دهد، تصریح کرد: افزایش اختیارات استانداران انجام امور اداری را کوتاه و سریع می‌‌کند. متاسفانه هم اکنون یک اداره در شهرستان برای انجام یک استعلام جهت اجرای طرح و پروژه حدود 6 ماه زمان لازم دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet