هدر موبایل
1398/03/22 12:47:47
سرویس سیاسی
دلخوش در واکنش به درخواست ترامپ بر مذاکره با ایران مطرح کرد:

تجربه را تجربه کردن خطاست

عضوفراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اتمام نیمی از مهلت ۶۰ روزه ی اروپا تاکید کرد: اروپاییان میترسند چرا که منافع ملی مشترکی با آمریکا دارند.
تجربه را تجربه کردن خطاست عضوفراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اتمام نیمی از مهلت 60 روزه ی اروپا تاکید کرد: اروپاییان میترسند چرا که منافع ملی مشترکی با آمریکا دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707104115793314.jpg تجربه,را,تجربه,کردن,خطاست Icana

سید کاظم دلخوش اباتری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ تاکید کرد: پس از انقلاب در در 40 سال گذشته، صادق نبودن آمریکا در گفتار و رفتار برای ما ثابت شده است، از اینرو صحبت های اخیر ترامپ و درخواست مذاکرهرا نیز نمیتوان درخواستی از روی صداقت تلقی کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرب المثل معروف انسان عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمیشود گفت: اینکه ایران خواستار مذاکره با آمریکا نیست هم بر مبنای عدم صداقت آمریکاست.

وی میگوید: تجربه را تجربه کردن خطاست،  از مذاکره وگفت وگوی سالم و صادقانه هراسی نداریم اما گفتار و رفتار متناقضی را از سوی آمریکا شاهد هستیم.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اظهار داشت:میطلبد حاکمیت و دولتمردان با در نظر گرفتن منافع مردم و در دفاع از حقوق مردم با احتیاط حرکت کنند./ انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet