هدر موبایل
1398/03/25 01:01:03
سرویس سیاسی
نقوی حسینی با اشاره به اقدام سفارت انگلیس؛

شرکت های ایرانی را تحریم می کنند اما برای جشن تولد ملکه دعوتنامه می فرستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن تردید در علت دعوت از شرکت‌های ایرانی به سفارت انگلیس، گفت: انگلیس شرکت‌های ایرانی را تحریم کرده اما برای شرکت در جشن تولد ملکه، برای آن‌ها دعوتنامه می‌فرستد.
شرکت های ایرانی را تحریم می کنند اما برای جشن تولد ملکه دعوتنامه می فرستند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن تردید در علت دعوت از شرکت‌های ایرانی به سفارت انگلیس، گفت: انگلیس شرکت‌های ایرانی را تحریم کرده اما برای شرکت در جشن تولد ملکه، برای آن‌ها دعوتنامه می‌فرستد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102982603388.jpg شرکت,های,ایرانی,را,تحریم,می,کنند,اما,برای,جشن,تولد,ملکه,دعوتنامه,می,فرستند Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص میهمانی‌هایی که در سفارتخانه انگلیس برگزار می‌شود، اظهار داشت: اخیرا سفارت انگلیس به شرکت‌ها ایمیل زده تا آن‌ها را برای شرکت در جشن ملکه انگلیس دعوت کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هنوز وارد بررسی مهمانی‌هایی که در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برگزار می‌شود ورود پیدا نکرده است.

وی افزود: در ماه‌های گذشته برخی از سفارتخانه‌ها تحت‌عنوان افطاری و جشن تولد و از این قبیل مراسم اقدام به دعوت مقامات می‌کند.

نقوی حسینی ادامه داد: سفارت انگلیس اخیرا به شرکت‌هایی مانند ایرانسل نامه زده و از آن‌ها دعوت کرده تا در مراسم جشن تولد ملکه انگلیس که در سفارتخانه انگلیس برگزار می‌شود، دعوت کنند.

نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: این دعوت‌ها ظاهرا در راستای اهداف خاصی انجام می‌شود، زیرا انگلیس برای اجرای تحریم ضد ایرانی، در کنار آمریکا قرار می گیرد و شرکت‌ها را تحریم می‌کنند و همکاری اقتصادی خود را قطع کرده اند اما در چنین جشن هایی از مدیران شرکت‌های ایرانی دعوت می‌کنند که جای تعجب دارد.

نقوی حسینی اظهار داشت: مطابق ارجاعی که دکتر لاریجانی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دادند این موضوع را بررسی می‌کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet