هدر موبایل
1398/03/22 18:34:59
سرویس سیاسی
پورمختار:

مواضع وزیر خارجه آلمان میخی بود بر تابوت برجام

نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مواضع وزیر خارجه آلمان در سفر به ایران و صحبت هایش در کنفرانس مطبوعاتی میخی بود بر تابوت برجام.
مواضع وزیر خارجه آلمان میخی بود بر تابوت برجام نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مواضع وزیر خارجه آلمان در سفر به ایران و صحبت هایش در کنفرانس مطبوعاتی میخی بود بر تابوت برجام. https://cdn.icana.ir/d/019/80144.jpg مواضع,وزیر,خارجه,آلمان,میخی,بود,بر,تابوت,برجام Icana

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت تصریح کرد: برای همه روشن است  اروپایی ها در عمل با آمریکا همراه هستند و تلاش می کنند  به هر قیمتی شده ما را در برجام تنها نگه دارند تا آمریکا به اهداف خود و پیش بردن همزمان تحریم ها و محدود کردن فعالیت هسته ای ایران برسد.

وی افزود: برخی رفت و آمد های مسئولان خارجی به کشورمان مانند یک سراب است و فقط مردم را مشغول و امیدوار می کند و هیچ اثری بر کشور و تحریم های خلاف قوانین بین المللی که علیه ما وضع شده  ندارد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: ما نباید فعالیت های دیپلماتیک در کشور را متوقف کنیم اما ازطرفی هم نباید به چند کشور محدود بسنده کرده و از ظرفیت های کشورهای دیگر دنیا غافل شویم. اما متاسفانه در شرایط کنونی شاهد هستیم مسئولین همه امید خود را به چند کشور اروپایی محدود کردند و منتظر نرمش از سوی آنان هستند و از ظرفیت سایر کشورها غافل شده اند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet