هدر موبایل
1398/03/22 15:16:48
سرویس استان ها
ذوالقدر تاکیدکرد:

توسعه خطوط مترو راهکاری اساسی برای کنترل حمل ونقل شهری تهران

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه توسعه خطوط مترو راهکاری اساسی برای کنترل ترافیک و حمل ونقل شهری پایتخت است،گفت: معضل  کمبود مدارس و افزایش تجهیزات آموزشی در اولویت برنامه های آموزش وپرورش قراربگیرد.
توسعه خطوط مترو راهکاری اساسی برای کنترل حمل ونقل شهری تهران نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه توسعه خطوط مترو راهکاری اساسی برای کنترل ترافیک و حمل ونقل شهری پایتخت است،گفت: معضل  کمبود مدارس و افزایش تجهیزات آموزشی در اولویت برنامه های آموزش وپرورش قراربگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104468747317.jpg توسعه,خطوط,مترو,راهکاری,اساسی,برای,کنترل,حمل,ونقل,شهری,تهران Icana

 فاطمه ذوالقدر درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در ارتبا ط  با دیدار مردمی با مردم منطقه 22 تهران گفت: مشکل روشنایی،کمبود کلانتری، معضل ضعف حمل و نقل عمومی،کمبود مدارس با توجه به جمعیت ساکن در این منطقه وجود دارد، انتظار داریم با  ورود مسئولان  ذی ربط مشکلات کنونی  برطرف شود.

 نماینده مردم  تهران، ری،  شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس مذاکرات بعمل آمده مقرر گردید، مجمع نمایندگان تهران مشکل روشنایی و فاضلاب منطقه را از وزارت نیرو و همچنین مشکل گشت سیار و استقرار کلانتری را از وزیر کشور مورد پیگیری قرار دهند تا بتوان مشکلات منطقه مذکور را برطرف کرد

توسعه خطوط مترو راهکاری اساسی برای کنترل حمل ونقل شهری تهران

 وی ادامه داد: دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی به خصوص خطوط مترو یکی از مطالبات اهالی منطقه بود که با گسترش خط 10مترو بسیاری از مشکلات ترددی ساماندهی خواهد شد  واین در حالی است که برای رفع مشکل کمبود مدارس و افزایش تجهیزات آموزشی در منطقه مقرر شد که از وزارت آموزش و پرورش موضوع با اولویت مورد پیگیری ویژه قرار گیرد.

 ذوالقدر افزود :مجمع نمایندگان تهران تاکنون جلسات متعددی را در مناطق مختلف شهر تهران و همچنین شهرستان های استان تهران با هدف اطلاع و آگاهی، ریشه یابی مشکلات، تعامل با دستگاه ها برای رفع آنها برگزار کرده است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،افزود:بر این اساس مقرر شد، مجمع نمایندگان تهران جلسه مشترکی را با حضور استاندار تهران، فرمانداران و شهرداران مناطق ٢٢ گانه شهر تهران با هدف چاره اندیشی و اتخاذ تصمیمات عملیاتی و اجرایی با فوریت برگزار کند و انتظار داریم تصمیمات این جلسه بتواند بسیاری از مشکلات را رفع کند و برای شهروندان مناطق ٢٢ گانه تهران امنیت، آرامش و آسایش بیشتری را به همراه آورد.

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دیدار مردمی، سیده فاطمه ذوالقدر، مصطفی کواکبیان، مهندس بادامچی نمایندگان مردم شریف استان تهران با حضور فرماندار تهران و معاونین ایشان و شهردار منطقه 22 در مسجد امام صادق (ع) این منطقه برگزار شد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet