هدر موبایل
1398/03/24 08:40:00
سرویس اقتصادی
حاجی دلیگانی:

امکان اداره کشور بدون نفت وجود دارد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید دارد که تا سه ماه دیگر امکان فروش نفت وجود دارد و باید هر چه سریعتر وابستگی به نفت به صفر برسد.
امکان اداره کشور بدون نفت وجود دارد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید دارد که تا سه ماه دیگر امکان فروش نفت وجود دارد و باید هر چه سریعتر وابستگی به نفت به صفر برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101855931886.jpg امکان,اداره,کشور,بدون,نفت,وجود,دارد Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ایده اداره کشور بدون نفت، گفت: این ایده قابلیت اجرا دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شروط مورد نیاز برای اداره کشور بدون نفت را بیان کرد: این کار تنها به اراده و روحیه جهادگرانه نیاز دارد، اگر دولت عزمی برای این کار داشته باشد به راحتی می توان بدون اتکا به درآمدهای نفتی کشور را اداره کرد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: یکی از درآمدهایی که می تواند جایگزین درآمد نفتی شود، مالیات است در این بین دولت اگر بتواند فرارهای مالیاتی را شناسایی کند به درآمد قابل توجهی دست پیدا می کند.

بودجه نفت درآمد نفت ارزهای نفتی صادرات نفت قیمت نفت دلارهای نفتی

 

وی اظهار داشت: سال گذشته از استان اصفهان حدود 6 هزار میلیارد تومان مالیات دریافت شد، طی گزارشی از سوی مدیریت کل سازمان امور مالیاتی استان، مطرح شد که به همین میزان فرار مالیاتی در این استان شناسایی شده که دنبال دریافت آن هستند.

حاجی دلیگانی در  ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه  ملت، تاکید کرد: بستر ها برای شناسایی فرارهای مالیاتی فراهم است و به راحتی می توان درآمد مالیاتی را از این طریق افزایش داد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه با روحیه جهادی می توان کشور را بدون نفت اداره کرد، اظهار داشت: از آنجایی که نهایت تا سه ماه آینده می توان با فروش نفت برای کشور درآمد زایی کرد، باید هر چه سریعتر عدم وابستگی به نفت را عملیاتی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet