هدر موبایل
1398/03/22 17:14:39
سرویس اجتماعی

جوابیه سازمان غذا ودارو درباره فعالیت مدیران این سازمان در بخش خصوصی

سازمان غذا ودارو درخصوص انتشار خبری مبنی براینکه چرا مدیران سازمان غذا و دارو در بخش خصوصی هم فعالیت دارند،جوابیه‌ای صادرکرد.
جوابیه سازمان غذا ودارو درباره فعالیت مدیران این سازمان در بخش خصوصی سازمان غذا ودارو درخصوص انتشار خبری مبنی براینکه چرا مدیران سازمان غذا و دارو در بخش خصوصی هم فعالیت دارند،جوابیه‌ای صادرکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809101179948998.jpg جوابیه,سازمان,غذا,ودارو,درباره,فعالیت,مدیران,این,سازمان,در,بخش,خصوصی Icana

 به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، سازمان غذا و دارو  در خصوص انتشار خبری  در خبرگزاری خانه ملت مبنی  براینکه چرا مدیران سازمان غذا و دارو در بخش خصوصی هم فعالیت دارند، جوابیه ای صادرکرد که به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی

با سلام و احترام؛

در پاسخ به مطلب مندرج در تاریخ بیستم خردادماه 98 با عنوان « چرا مدیران سازمان غذا و دارو در بخش خصوصی هم فعالیت دارند؟» جوابیه سازمان غذا و دارو جهت درج در آن خبرگزاری ارسال می‌گردد.

« ضمن تقدیر از نمایندگان محترم مجلس به‌ویژه اعضاء کمیسیون محترم بهداشت و درمان به‌منظور حمایت همه‌جانبه از سازمان غذا و دارو و پیگیری مسائل مربوط به این نهاد به اطلاع می‌رساند، مدیران و کارکنان زحمتکش که ارتباط سازمانی و استخدامی تعریف‌شده‌ای با این سازمان دارند، بر اساس قانون و ضوابط حاکم، مجاز به هیچ‌گونه فعالیت در بخش خصوصی نبوده و تنها  متعهد به انجام‌وظیفه در حوزه کاری دستگاه دولتی محل خدمت هستند، علاوه بر این، فعالیت مدیرانی که توفیق خدمتگزاری به‌صورت مأمور، از خارج سازمان دارند، باید توسط  دستگاه‌های نظارتی و حاکمیتی ارزیابی و سپس تائید شود.

سازمان غذا و دارو از گذشته تاکنون تمامی وظایف، فرایندهای کاری و رسالتی که به عهده دارد را با تلاش بی‌وقفه پرسنل خدوم و زحمتکش، باافتخار، مباهات، قدرت و قوت به انجام رسانده است، همچنین در این راستا راهکارهای مناسبی برای پیشگیری از سوءاستفاده و ایجاد رانت احتمالی، نظام شناسه گذاری فراورده ها؛ تحت عنوان "برچسب اصالت کالا" مطابق اسناد بالادستی اجرایی شده و راهکاری کلیدی برای ردیابی و جلوگیری از عرضه کالاهای قاچاق و تقلبی است و احیانا در صورت ملاحظه کاستی‌های احتمالی در این خصوص، ارائه پیشنهادات سازنده موجب امتنان خواهد بود تا راهگشا و برطرف‌کننده نواقص باشد.

در جلسه تکریم و معارفه رئیس سابق سازمان غذا و دارو، دکتر پیر صالحی به حمایت برخی از نمایندگان مجلس جهت تسریع و تسهیل فرایندهای اجرایی شرکت‌ها و افرادی که ممکن بوده است که پرونده‌های آن‌ها دارای اشکال باشند، اشاره‌ کرده و هیچ سوءنیتی نسبت به  نمایندگان نداشته است.

لذا لازم به یادآوری است که دکتر پیر صالحی از پاک دست‌ترین افراد جامعه داروسازی و جزء مدیرانی است که دست‌پرورده نظام جمهوری اسلامی بوده و همواره در مسیر ولایتمداری بوده و به اهداف انقلاب و آرمان‌های امام پایبند بوده‌اند که  به‌جرئت می‌توان گفت از الگوهای مدیریتی مطلوب پرورش‌یافته نظام اسلامی است.

براین اساس سازمان غذا و دارو همواره از پیشنهادات و انتقادات سازنده نمایندگان مردم در خانه ملت استقبال نموده و توصیه ایشان را در جهت اصلاح وظایف و رسالت خویش سرلوحه امور خود قرار داده است.»

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet