هدر موبایل
1398/03/24 10:54:58
سرویس فرهنگی
میرزاده خبر داد:

قرائت دو گزارش مربوط به دانشگاه آزاد در صحن علنی مجلس

به گفته سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، دو گزارش "پذیرش خارج از ظرفیت دانشجو" و "حادثه واژگونی اتوبوس" مرتبط با دانشگاه آزاد در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.
قرائت دو گزارش مربوط به دانشگاه آزاد در صحن علنی مجلس به گفته سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، دو گزارش "پذیرش خارج از ظرفیت دانشجو" و "حادثه واژگونی اتوبوس" مرتبط با دانشگاه آزاد در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/46908.jpg قرائت,دو,گزارش,مربوط,به,دانشگاه,آزاد,در,صحن,علنی,مجلس Icana

سید حمایت میرزاده  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از قرائت گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درخصوص پذیرش خارج از ظرفیت دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: در آبان ماه سال 97 و در ابتدای شروع سال تحصیلی مشکلاتی در خصوص تحصیل تعدادی از دانشجویان علوم پزشکی واحدهای مختلف دانشگاه آزاد صورت گرفته بود.

نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در همان زمان کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مأموریت پیدا کرده بود ابعاد مختلف این موضوع از قبیل شیوه پذیرش، قصورهای مدیریتی، ظرفیت کلاس و غیره را بررسی کند.

وی خبر داد: محورهای مختلف این گزارش هفته آتی در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین اعلام کرد: قرائت گزارش‌های حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و نیز حادثه آتش‌سوزی مدرسه دخترانه در زاهدان نیز در دستور کار صحن علنی مجلس در هفته آتی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet