هدر موبایل
1398/03/26 10:31:38
سرویس فرهنگی
کمالی پور تاکیدکرد:

پیامک اهرم مناسبی برای مبارزه با بدحجابی نیست

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه برخورد با ناهنجارى‌هاى جامعه، همسو با مقررات قانونى کشور عملیاتى شود گفت: پیامک‌هاى اطلاع رسانی بد حجابى دردى از ناهنجاری های اجتماعی دوا نمی‌کند.
پیامک اهرم مناسبی برای مبارزه با بدحجابی نیست نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه برخورد با ناهنجارى‌هاى جامعه، همسو با مقررات قانونى کشور عملیاتى شود گفت: پیامک‌هاى اطلاع رسانی بد حجابى دردى از ناهنجاری های اجتماعی دوا نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106043419397.jpg پیامک,اهرم,مناسبی,برای,مبارزه,با,بدحجابی,نیست Icana

یحیی کمالى پور درگفت وگو با خبرنگارخبرگزارى خانه ملت درباره ارسال برخى پیامک ها، مبنى بر بد حجابى به مالکین خودرو،گفت: برخورد با ناهنجارى هاى کشور متناسب با مقررات قانونى کشور عملیاتى شود زیرا در غیر اینصورت نمی توان  به طریق  ریشه‌ای با ناهنجاری های اجتماعی مبارزه کرد.

اطلاع رسانى ناهنجارى هاى اجتماعى به سبک پیامکی شیوه مناسبى نیست

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شوراى اسلامى با بیان اینکه اطلاع رسانى ناهنجارى هاى اجتماعى به سبک  پیامک  شیوه مناسبى نیست تصریح کرد: بنده اعتقاد دارم، ارسال پیامک هاى خاص برای مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی  نه تنها دردى از جامعه دوا نمی‌کند بلکه جامعه را نیز وارد التهاب می‌کند .

 برخورد قاطع با ناهنجارهای اجتماعی در اولویت قرار بگیرد

وی ادامه  داد: بنده به شخصه معتقدم باید با ناهنجارى هاى جامعه برخورد قاطع شود اما باید شیوه اى براى برخورد با ناهنجارى هاى اجتماعى در نظرگرفته شود که از هر نظر  منطقی و تخصصى باشد.

 عضو هیئت رییسه کمیسیون حقوقی  وقضایی مجلس  یادآورشد: مقوله امربه معروف و نهى از منکر یکى از وظایف دینى مسلمانان است اما باید این فرضیه الهى همسو با حفظ حقوق خانوادگى و اشخاص مد نظر قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet