هدر موبایل
1398/03/27 13:43:58
سرویس استان ها
``پوربافرانی در جلسه شورای اداری شهرستان خور وبیابانک :

ضرورت راه اندازی اورژانس هوایی در شهرستان خور و بیابانک

نماینده مردم نایین ، خور وبیابانک در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری این شهرستان که روز جمعه با حضور دکتر رضایی استاندار اصفهان برگزارشد اورژانس هوایی را یکی از نیازهای ضروری واساسی در خور وبیابانک دانست .
ضرورت راه اندازی اورژانس هوایی در شهرستان خور و بیابانک نماینده مردم نایین ، خور وبیابانک در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری این شهرستان که روز جمعه با حضور دکتر رضایی استاندار اصفهان برگزارشد اورژانس هوایی را یکی از نیازهای ضروری واساسی در خور وبیابانک دانست . https://cdn.icana.ir/d/019/201802104616803336.jpg ضرورت,راه,اندازی,اورژانس,هوایی,در,شهرستان,خور,و,بیابانک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت  نماینده مردم نایین ، خور وبیابانک در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری این شهرستان که روز جمعه با حضور دکتر رضایی استاندار اصفهان برگزارشد اورژانس هوایی را یکی از نیازهای ضروری واساسی در خور وبیابانک دانست.

نماینده مردم شهرستان‌های نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت راه اندازی اورژانس هوایی در شهرستان خور و بیابانک افزود: بدون شک راه اندازی اورژانس هوایی یکی از نیازهای اساسی و ضروری در حوادث قهری طبیعی و حتی حوادث رانندگی و فوریت‌های پزشکی در این شهرستان است.

عباسعلی پوربافرانی افزود: دوری از مرکز استان و منطقه جغرافیایی واقع در بین چهار استان و اینکه کمترین فاصله تا طبس که خود از امکانات فراگیری برخوردار نیست و همچنین خطرات بالقوه در حوزه حمل و نقل جاده‌ای و خطر بالقوه حوادث قهری مثل سیل و حتی زلزله یکی از دلایل ضرورت ایجاد اورژانس هوایی است.

وی گفت: از آنجایی که خور و بیابانک در شرقی ترین نقطه استان و در شرق کریدور شرق به غرب کشور در کویر مرکزی و در مسیر طریق الرضا واقع شده و حوزه وسیعی را در بر دارد و سالیانه پذیرای بیش از ۱۵۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی است، احداث اورژانس هوایی آن ضروری است.

به گفته وی دو طرفه بودن جاده‌ها نبود امکانات مناسب بهداشتی و درمانی، خطر برخورد با شتر، گردشگر پذیر بودن شهرستان، و وقوع تصادفات رانندگی متعدد در طول سال و عبور روزانه بیش از ۶ هزار خودرو به طور متوسط از عوامل اصلی حوادث جاده‌ای در خور و بیابانک است.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet