خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/03/25 13:01:44
سرویس فرهنگی
قاضی‌زاده هاشمی با تأکید بر رعایت پروتکل‌های میزبانی تأکید کرد؛

ضعف در مدیریت هواداران این بار در عرصه والیبال

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از حواشی روی داده در رقابت‌‎های والیبال لیگ ملت‌ها ۲۰۱۹، تأکید کرد: باید پروتکل‌های لازم برای میزبانی بین المللی برای این رقابت‌ها اعمال شود و سهل انگاری که منجر به آسیب دیدگی چند تن از بازیکنان در مسابقاتی در چنین سطح، قابل پذیرش نیست.
ضعف در مدیریت هواداران این بار در عرصه والیبال عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از حواشی روی داده در رقابت‌‎های والیبال لیگ ملت‌ها 2019، تأکید کرد: باید پروتکل‌های لازم برای میزبانی بین المللی برای این رقابت‌ها اعمال شود و سهل انگاری که منجر به آسیب دیدگی چند تن از بازیکنان در مسابقاتی در چنین سطح، قابل پذیرش نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102136238662.jpg ضعف,در,مدیریت,هواداران,این,بار,در,عرصه,والیبال Icana

سید احسان قاضی‌زاده‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حواشی ایجاد شده روز گذشته در چارچوب رقابت‌‎های والیبال لیگ ملت‌ها 2019، عنوان کرد: متأسفانه سوء مدیریت مسئولان برگزار کننده فدراسیون والیبال برد شیرین روز گذشته تیم ملی والیبال را در کام هواداران و مردم تلخ کرد و پیروزی روز گذشته تیم ملی را تا حدی تحت تأثیر قرار داد.

نماینده مردم فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصدومیت تعدادی از بازیکنان والیبال به دلیل ازدحام جمعیت هواداران برای ابراز احساسات به آن‌ها به هیچ عنوان در رقابت‌هایی که در کلاس جهانی است، قابل پذیرش نیست؛ اضافه کرد: این وقایع نشان دهنده بی تجربگی و ضعف‌های مدیریتی مسئولان برگزار کننده رقابت‌ها است.

وی با اظهار تأسف از اینکه وقوع چنین حوادثی می‌تواند امتیازات منفی برای میزبانی در کشورمان قلمداد شود، افزود: باید پروتکل‌های لازم برای میزبانی در چنین سطحی اعمال شود و سهل انگاری در مسابقاتی در چنین سطح قابل پذیرش نیست.

قاضی‌زاده‌هاشمی با یادآوری اینکه فدراسیون والیبال در حال حاضر با سرپرستی اداره می‌شود، گفت: چنین اتفاقی نشان می‌دهد مدیریت میدانی قدرتمندی در صحنه حاضر نبوده و شاید اگر این اتفاق برای تیم رقیب رخ داده بود، همین مسئله موجب بهانه‌ای برای رسانه‎‌های خارجی به منظور سوء استفاده‌های بعدی و لغو میزبانی ایران باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: البته اصل این موضوع که میزبانی رقابت‌‎های جهانی به سایر استان‌‎ها به جز تهران نیز منتقل شده جای تقدیر دارد ولی این میزبانی باید با در نظر گرفتن ملاحظات ذکر شده باشد تا آسیب‌های آن مترتب والیبال کشورمان نشود.

به گزارش خانه ملت، در شرایطی که تیم ملی والیبال اولین بازی خانگی خود در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه را با پیروزی 3 بر صفر مقابل کانادا و حضور پرشور مردم پشت سر گذاشت، ساعاتی بعد از این برد شیرین اتفاقات تلخی اردوی تیم ملی را تحت تاثیر قرار داد و سرپرست تیم ملی والیبال از مصدومیت تعدادی از ملی پوشان هنگام ورود به هتل به خاطر استقبال پرتعداد هواداران خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet