شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/03/25 20:11:00
سرویس سیاسی
جاسمی با تاکید بر توجه به رفع مشکلات معیشتی مردم:

رفتارهای تشویش آفرین موجب جذب آرا در انتخابات نمی‌‍شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فضای کنونی جامعه بیش از هر چیزی به آرامش نیاز دارد و مردم نیز می‌دانند افرادی که جامعه را با اظهارات بی پایه ملتهب می‌سازند، دلسوز نیستند و منجر به جذب رای نمی‌شود.
رفتارهای تشویش آفرین موجب جذب آرا در انتخابات نمی‌‍شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فضای کنونی جامعه بیش از هر چیزی به آرامش نیاز دارد و مردم نیز می‌دانند افرادی که جامعه را با اظهارات بی پایه ملتهب می‌سازند، دلسوز نیستند و منجر به جذب رای نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100442969177.jpg رفتارهای,تشویش,آفرین,موجب,جذب,آرا,در,انتخابات,نمی‌‍شود Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، ضمن تاکید بر پرهیز از ایجاد شرایط پرتنش پیش از انتخابات مجلس، اظهار داشت: لزوم توجه دولت و همه ارکان نظام به بحث معیشت مردم و پرهیز از مسائل سیاسی و انتخاباتی، از ضرورت‌های امروز جامعه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از هم اکنون، تا دوم اسفندماه یعنی زمان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس، چندین ماه باقی مانده است و نباید شتابان به سمت انتخاباتی شدن فضا برویم.

وی افزود: مردم همواره با حضور پرشکوه در انتخابات، پایبندی خود به نظام جمهوری اسلامی را اثبات کرده‌اند و باهوش‌تر از آن هستند که عده‌ای تحت پوشش «برگزاری پرشور انتخابات» بخواهند فضای سیاسی کشور را ملتهب سازند.

جاسمی ادامه داد: فضای کنونی جامعه بیش از هر چیزی به آرامش نیاز دارد و مردم نیز می‌دانند افرادی که جامعه را با اظهارات بی پایه ملتهب می‌سازند، دلسوز نیستند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا رفتارهایی که جامعه را دچار تشویش می‌کند منجر به جذب آرا مردمی نخواهد شد و این حربه‌ها شکست خورده است، امیدواریم در انتخابات پیش رو آنچه که خیر و صلاح مردم و نظام است، رخ دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet