هدر موبایل
1398/03/25 18:14:28
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

آمریکا با اتهام زنی به ایران به دنبال یک 11سپتامبر جدید است

نماینده مردم ورامین وپیشوا تصریح کرد: آمریکا به دنبال طراحی یک ۱۱سپتامبر جدید است تا از این طریق منطقه را به آشوب بکشاند .
آمریکا با اتهام زنی به ایران به دنبال یک 11سپتامبر جدید است نماینده مردم ورامین وپیشوا تصریح کرد: آمریکا به دنبال طراحی یک 11سپتامبر جدید است تا از این طریق منطقه را به آشوب بکشاند . https://cdn.icana.ir/d/019/201801105337221856.jpg آمریکا,با,اتهام,زنی,به,ایران,به,دنبال,یک,11سپتامبر,جدید,است Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملتخاطر نشان کرد:آمریکا همواره درصدست با بهانه جویی و یا بهانه سازی افکار عمومی را با خود همراه کند و وجه خود را در دنیا طوری جلوه دهد که در مقابل دنیا مسئول است و به عنوان ژاندارم باید به همه چیز دخالت کند.

وی افزود:این بار آمریکایی ها با انتشار فیلمی از یک قایق در نزدیکی نفت کش مورد حمله قرار گرفته در دریای عمان به شعور رسانه ای ملت ها توهین کرده و جالب اینجاست اروپایی ها که هم پیمان آنها هستند نیز این بازی را باور نکردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد:مگر 100سال پیش است که اطلاعات و حوادث را بتوان به شکل وارونه جلوه داد و همه باور کنند ،یا چهارگوشه  جهان از هم بی خبر باشند و مثلا آمریکا به ژاپن حمله اتمی کند و شوروی خبردار نشود؟

وی اظهار داشت:روزانه آواکس های آمریکا درآسمان خلیج فارس پرواز می کنند وتصاویر دقیقی می گیرند، همینطور ماهواره های جاسوسی و پهپادها نیز به طور مستمر منطقه را رصد می کنند و کاملا برای آنها روشن است که حمله به نفتکش ها از کجا و به چه  طریقی بوده است.بنابراین بهتر است آمریکا و وابستگان منطقه ای او متوسل به این اراجیف نشوند تا ایران را متهم کنند.سیاست ایران شفاف و روشن است و آنرا با صدای بلند بیان کرده است.

به گزارش خانه ملت، پنجشنبه و همزمان با سفر نخت وزیر ژاپن به ایران دو نفتکش در آبهای سرزمینی کشورمان در دریای عمان مورد حمله قرار گرفتند و پس از آن مقامات آمریکایی ها با استناد به یک فیلم مدعی شدن یک قایق تندرو متعلق به سپاه به این دوکشتی نزدیک شده است.

پایان پیام.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet