هدر موبایل
1398/03/25 20:12:00
سرویس بین الملل

سفر هیأتی از گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان به اسلام آباد

احمد امیرآبادی‌فراهانی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان در رأس هیأتی از اعضا این گروه دوستی پارلمانی، تهران را به مقصد اسلام‌آباد ترک کرد.
سفر هیأتی از گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان به اسلام آباد احمد امیرآبادی‌فراهانی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان در رأس هیأتی از اعضا این گروه دوستی پارلمانی، تهران را به مقصد اسلام‌آباد ترک کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601100739533059.jpg سفر,هیأتی,از,گروه,دوستی,پارلمانی,جمهوری,اسلامی,ایران,و,پاکستان,به,اسلام,آباد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، گروه دوستی پارلمانی کشورمان که بنا به دعوت سیدنوید قمر، رئیس گروه دوستی پارلمانی پاکستان و ایران به اسلام‌آباد سفر نموده، قرار است طی این سفر با روسای مجالس نمایندگان و سنای پاکستان و سایر مقامات پارلمانی و دولتی این کشور دیدار نموده و در خصوص گسترش سطح مناسبات پارلمانی میان دو کشور و تحکیم  و تقویت همکاری‌های دوستانه فی‌مابین گفتگو و تبادل نظر نمایند.

شایان ذکر است آقایان محمد‌باسط دُرازهی، محمد حسینی و محمدرضا صباغیان نمایندگان مردم سراوان، تفرش و یزد در مجلس شورای اسلامی و از اعضا گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در این سفر امیرآبادی‌فراهانی را همراهی می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet