هدر موبایل
1398/03/26 16:48:18
سرویس سیاسی
دهقانی فیروزآبادی:

انتظار کودکان در صف اعدام و جایگاه ویژه عربستان در شورای حقوق بشر شوخی زشت و تلخ این روزها است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است با وجود جنایات آل سعود در یمن و اعدام کودکان از شوخی های زشت و تلخ این است که عربستان جایگاه ویژه ای در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد پیدا کرده است.
انتظار کودکان در صف اعدام و جایگاه ویژه عربستان در شورای حقوق بشر شوخی زشت و تلخ این روزها است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است با وجود جنایات آل سعود در یمن و اعدام کودکان از شوخی های زشت و تلخ این است که عربستان جایگاه ویژه ای در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد پیدا کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201709105784589759.jpg انتظار,کودکان,در,صف,اعدام,و,جایگاه,ویژه,عربستان,در,شورای,حقوق,بشر,شوخی,زشت,و,تلخ,این,روزها,است Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به نقض آشکار حقوق بشر در عربستان سعودی گفت: عربستان کلا یک کارنامه غیرقابل دفاع در تمامی عرصه های داخلی و روابط خارجی دارد.

عربستان با هزینه درکشورهای عربی به رشد و نمو یک تفکر سلفی تکفیری و افراطی دامن می زند

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی افزود:عربستان روز و شب مردم بی دفاع یمن را بمباران می‌کند و جنایت جنگی مرتکب می شود بیمارستان ،مدارس،مجالس عزا و عروسی یمنی ها را بمباران می‌کند و باعث سوء تغذیه مردم بیگناه یمن شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به کودک کشی آل سعود مطرح کرد: عربستان سعودی در سوریه و عراق و در کل منطقه ، تروریست‌های تکفیری را پشتیبانی می‌کند و با هزینه و پول خودش در کشورهای عربی با ترویج وهابی گری ،به رشد و نمو یک تفکر سلفی تکفیری و افراطی دامن می زند.

اعدام کودکان عربستانی

 

شاهزادگان سعودی تمام قد در جهت منافع آمریکا و رژیم اسرائیل حرکت می‌کنند

عضو فراکسیون مستقلین مجلس با اشاره به جنایات حکومت آل سعود در داخل کشور عربستان و مجازات و اعدام شیعیان این کشور ادامه داد:در داخل کشور عربستان هم هیچ حقی برای مردم در نظر نمی‌گیرد، اصلاً یک کشور مردم‌سالار به حساب نمی آید به صورت طایفه ای و عشیره ای اداره می‌شود.

دهقانی فیروزآبادی ادامه داد:قدرت در دست خانواده آل سعود و شاهزادگانی است که تمام قد در جهت منافع آمریکا و رژیم اسرائیل حرکت می‌کنند،حقوقی برای زنان در نظر گرفته نمی شود و حقوق بشر در این کشور مفهومی ندارد.

بیشتر بخوانید:

 

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اعدام های مکرر که در عربستان ،تاکید کرد: شاهد اعدام های سیاسی و اعدام های شیعیان بدون ایجاد دادگاه هستیم و الان هم پرونده اعدام کودک زیر سن قانونی مطرح شده است و دنیا در مقابل این جنایات تنها سکوت کرده است و می خواهم این را بگویم که این دیدگاه عربستان، دیدگاه آل سعود و حکومت آن است نه مردم عربستان.

وی ادامه داد: به نظر ما مردم عربستان در سازش بین عربستان سعودی و رژیم اشغالگر قدس ،نظر دیگری دارند و بیشتر افکار عمومی مردم عربستان به جهان عرب در جهت سازش با اسرائیل نیست بلکه در جهت حمایت از مقاومت مردم فلسطین و احیاء حقوق مردم فلسطین است. 

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه ویژه عربستان سعودی در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، خاطرنشان کرد: از شوخی های زشت و تلخ این است که عربستان جایگاه ویژه ای در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد پیدا کرده است و به قدری این شوخی تند ، زشت و مشمئزکننده بود که آمریکا که خود ناقض حقوق بشر است،از این شورا خارج شد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet