هدر موبایل
1398/03/26 11:58:12
سرویس صحن
زرآبادی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

پارک علم و فناوری قزوین سدی در مسیر پیشرفت نخبگان و دانشمندان

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: هفته گذشته چند نفر از نخبگان به دلیل مشکلات و مدیریت نامطلوب پارک علم و فناوری به خارج از کشور مهاجرت کردند.
پارک علم و فناوری قزوین سدی در مسیر پیشرفت نخبگان و دانشمندان نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: هفته گذشته چند نفر از نخبگان به دلیل مشکلات و مدیریت نامطلوب پارک علم و فناوری به خارج از کشور مهاجرت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904101231378662.jpg پارک,علم,و,فناوری,قزوین,سدی,در,مسیر,پیشرفت,نخبگان,و,دانشمندان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیده حمیده زرآبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه 26 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر نیرو با بیان اینکه آبیک با آب شروع می شود، اما مردمش همچنان مشکل آب دارند، گفت: آب شرب مردم مهم است و باید در اولویت قرار گیرد. بحث آبرسانی از سد طالقان که 14 شهر و 194 روستا را تامین می کند، مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر بهداشت و درمان با انتقاد از اینکه خدمات بیمارستان شهدای شهرستان آبیک در حد درمانگاه است، افزود: بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) به دلیل مطالباتی که از دانشگاه علوم پزشکی و تامین اجتماعی وصول نشده، خدمات ارائه نمی دهد و باید به این موضوع رسیدگی شود.

وی خطاب به رئیس جمهور و وزیر علوم با انتقاد از اینکه پارک علم و فناوری قزوین به جای کمک به نخبگان و دانشمندان، سدی در مسیر آنها شده است، ادامه داد: هفته گذشته چند نفر از نخبگان به دلیل مشکلات و مدیریت نامطلوب پارک علم و فناوری به خارج از کشور مهاجرت کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم درخصوص معلمان حق التدریسی گفت: در میان شهدای حادثه تروریستی مجلس، معلم حق التدریسی داشتیم. قانون مصوب در کمیسیون اجتماعی هیات دولت خاک می خورد و باید سریعتر تعیین تکلیف شود. انتظار می رود آقای نوبخت اصلاح احکام معلمان پیمانی ماده 28 را بررسی و پیگیری کند تا سریعتر انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet