هدر موبایل
1398/03/26 18:46:38
سرویس سیاسی
نقوی حسینی؛

آمریکا می خواهد از بن سلمان، صدام بسازد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا مدت هاست که روی بن سلمان برای حمله به ایران کار می کنند، بهانه سازی ها در منطقه، آماده سازی فرد صدام گونه منطقه ای و در نهایت تنش با جمهوری اسلامی ایران از اهداف آمریکاست.
آمریکا می خواهد از بن سلمان، صدام بسازد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا مدت هاست که روی بن سلمان برای حمله به ایران کار می کنند، بهانه سازی ها در منطقه، آماده سازی فرد صدام گونه منطقه ای و در نهایت تنش با جمهوری اسلامی ایران از اهداف آمریکاست. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102573007983.jpg آمریکا,می,خواهد,از,بن,سلمان،,صدام,بسازد Icana

محمدحسین نقوی حسینی؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص حوادث اخیر در خلیج فارس و دریای عمان و همچنین اتهام عربستان مبنی بر مقصر دانستن ایران در این حوادث گفت: آمریکایی ها در پی تحریم های همه جانبه علیه جمهوری اسلامی ایران و بازی چماق و هویج مبنی بر تحریم و تهدید و طرح مذاکره و واسطه سازی با ناکامی روبرو شدند.

آمریکا به دنبال 11 سپتامبرسازی در منطقه است

وی افزود: ناکامی آمریکا در طرح های خود علیه ایران باعث شده که به ایجاد موضوعاتی در منطقه روی آورند. موضوع اول 11 سپتامبرسازی در منطقه است که آمریکایی ها به دنبال بهانه برای ایجاد تنش در خاورمیانه هستند و به همین دلیل حوادث اخیر ازجمله حمله به نفتکش های اماراتی در فجیره و نفتکش ها در دریای عمان را ایجاد کردند.

آمریکا می خواهد از بن سلمان، صدام بسازد

نقوی حسینی ادامه داد: موضوع دیگری که آمریکا به دنبال آن است اینکه به دنبال صدام سازی در منطقه است و با ایجاد حوادث اخیر به دنبال فردی هستند که ماموریت حمله به ایران را به او محول کنند زیرا آمریکایی ها جرات حمله به ایران را ندارند و نمی تواند به فاز نظامی در خاورمیانه وارد شوند زیرا هم نقاط ضعف خود و همچنین نقاط قوت ایران را می شناسند.

آمریکا مدت هاست که روی بن سلمان برای حمله به ایران کار می کنند، بهانه سازی ها در منطقه، آماده سازی فرد صدام گونه منطقه ای و در نهایت تنش با جمهوری اسلامی ایران از اهداف آمریکاست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکایی ها مدت هاست که روی بن سلمان برای حمله به ایران کار می کنند. بهانه سازی ها در منطقه، آماده سازی فرد صدام گونه منطقه ای و در نهایت تنش با جمهوری اسلامی ایران از اهداف آمریکاست.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در خصوص مقصر دانستن سپاه پاسداران در حمله به نفتکش ها در دریای عمان گفت: امروز در عصر ناآگاهی و پنهان کاری نیستیم، از صحنه دریای عمان و خلیج فارس لحظه به لحظه از سوی ده ها مرکز راداری فیلمبرداری می شود و آواکس های آمریکایی کاملا این منطقه را زیرنظر دارند.

 

انتشار فیلم از محل حادثه نوعی فریبکاری از سوی آمریکاست

وی تشریح کرد: فیلمی که اخیرا از محل حادثه  از نزدیک شدن یک قایق به  نفتکش مبهم بوده و سوالات زیادی را در پی دارد و انتشار این فیلم نوعی فریبکاری از سوی آمریکاست و کسانی که ادعا می کنند ایران مقصر است از طریق رادارهای مستقر تمام فیلم ها را منتشر کنند، عدم ارائه سند برای اتهاماتشان به نوعی بهانه سازی است تا ایران را مورد اتهام قرار داده و به اهداف خود در منطقه دست یابند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet