ولادت حضرت امام رضا (ع)
1398/03/26 14:54:24
سرویس سیاسی
نوریان با اشاره به عدم تشکیل جلسه کمیسیون امنیت ملی:

برخی نمایندگان با تاخیر عمدی مانع برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون شدند

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: علی رغم حضور ۱۱ نفر از نمایندگان در محل کمیسیون امنیت، برخی از اعضای کمیسیون با تاخیر عمدی مانع از تشکیل جلسه انتخابات هیات رئیسه کمیسیون شدند.
برخی نمایندگان با تاخیر عمدی مانع برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون شدند عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: علی رغم حضور 11 نفر از نمایندگان در محل کمیسیون امنیت، برخی از اعضای کمیسیون با تاخیر عمدی مانع از تشکیل جلسه انتخابات هیات رئیسه کمیسیون شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103298981195.jpg برخی,نمایندگان,با,تاخیر,عمدی,مانع,برگزاری,انتخابات,هیات,رئیسه,کمیسیون,شدند Icana

اردشیر نوریان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص عدم برگزاری جلسه انتخابات هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: حدود نیم ساعت 11 نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی در محل کمیسیون منتظر شروع جلسه بودند تا انتخابات هیات رئیسه برگزار شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چندین بار دبیر کمیسیون را به جلسه ای که اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی و برخی دیگر از نمایندگان تشکیل داده بودند، فرستادیم، اما همچنان در محل کمیسیون امنیت حاضر نشدند.

نوریان گفت: این تعداد از نمایندگان عمداً با تاخیر در جلسه حاضر شدند تا رأی گیری برگزار نشود، به همین دلیل جلسه کمیسیون امنیت برگزار نشد.

لازم به ذکر است علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز به خبرگزاری خانه ملت گفت: برخی موضوع آبستراکسیون را مطرح می کنند در حالی که اگر آبستراکسیون انجام شده باشد، از طرف نمایندگان تاخیرکننده بوده نه نمایندگانی که در جلسه حاضر بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet