هدر موبایل
1398/03/24 18:43:00
سرویس سیاسی
گودرزی پس از سفر نخست وزیر ژاپن به ایران؛

تا زمانی که ترامپ جبران خسارت نکند مذاکره ای در خصوص برجام صورت نمی‌گیرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیتی که در حال حاضر در خصوص برجام وجود دارد تغییر نکرده است و تا زمانی که ترامپ آنچه را که خود نقض عهد کرده را ترمیم نکند، قطعا هیچ مذاکره ای صورت نخواهد گرفت.
تا زمانی که ترامپ جبران خسارت نکند مذاکره ای در خصوص برجام صورت نمی‌گیرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیتی که در حال حاضر در خصوص برجام وجود دارد تغییر نکرده است و تا زمانی که ترامپ آنچه را که خود نقض عهد کرده را ترمیم نکند، قطعا هیچ مذاکره ای صورت نخواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108560443600.jpg تا,زمانی,که,ترامپ,جبران,خسارت,نکند,مذاکره,ای,در,خصوص,برجام,صورت,نمی‌گیرد Icana

مسعود گودرزی؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص نتایج سفر نخست وزیر ژاپن به ایران گفت: نخست وزیر ژاپن حامل پیام ترامپ به ایران باشد یا نباشد آنچه که مهم است این است که نظام یک سیاست های اصولی را در بحث مذاکرات داشت و این مذاکرات منجر به انعقاد برجام شد.

نماینده مردم ممسنی تصریح کرد: بعد از توافق برجام، قابل توجیه نبود که آمریکا به صورت یک جانبه از  یک توافق چند جانبه خارج شود به همین دلیل براساس چارچوب عقلانی و منطقی اگر ارزیابی کنیم، به کشوری که توافق بین المللی را زیرپا گذاشته و خارج می شود نمی‌تواند اطمینان کرد.

وی افزود: مقام معظم رهبری همان سیاست های اصولی را با یک موضع سیاسی و انقلابی  در دیدار با نخست وزیر ژاپن مطرح کردند و این نشان دهنده این است که شرایط تغییر نکرده است.

وضعیت موجود در خصوص برجام تغییر نکرده است

تا زمانی که ترامپ آنچه را که خود نقض عهد کرده را ترمیم نکند، قطعا هیچ مذاکره ای صورت نخواهد گرفت.

گودرزی عنوان کرد: وضعیتی که در حال حاضر وجود دارد تغییر نکرده و اصول و قواعد خود را در خصوص برجام دنبال خواهیم کرد. تا زمانی که ترامپ آنچه را که خود نقض عهد کرده را ترمیم نکند، قطعا هیچ مذاکره ای صورت نخواهد گرفت.

 

آمریکا برای مذاکره مورد اطمینان نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه  برای اینکه ما مذاکره کنیم باید خسارت های حاصل از نقض عهد را اعمال کنیم، تاکید کرد: ترامپ ترمیم معنوی و مادی از قبل خسارت هایی که از برجام وارد شده را باید اعمال کند. اگر ترامپ دوباره بر سر میز مذاکرات بنشیند و حتی اگر سندی امضا کند این اطمینان وجود ندارد که این سند اجرا خواهد شد یا نه.

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet