هدر موبایل
1398/03/26 17:57:48
سرویس فرهنگی
میرزاده با اشاره به حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش خبر داد؛

تأکید نمایندگان بر پرداخت مطالبات فرهنگیان در اسرع وقت

سخنگوى کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون متبوعش، عنوان کرد: در نشست نمایندگان با تبیین اولویت‌های این وزارتخانه بر پرداخت مطالبات فرهنگیان در اسرع وقت تأکید کردند.
تأکید نمایندگان بر پرداخت مطالبات فرهنگیان در اسرع وقت سخنگوى کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون متبوعش، عنوان کرد: در نشست نمایندگان با تبیین اولویت‌های این وزارتخانه بر پرداخت مطالبات فرهنگیان در اسرع وقت تأکید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg تأکید,نمایندگان,بر,پرداخت,مطالبات,فرهنگیان,در,اسرع,وقت Icana

سید حمایت میرزاده  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز (یکشنبه 27 خرداد) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: دستور کار امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پس از رأی گیری برای هیأت رئیسه کمیسیون، حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش به منظور ارائه گزارش برنامه کاری و چگونگی پرداخت معوقات معلمان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش بود.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: محورهای اصلی که سرپرست جدید وزارت آموزش و پرورش به آن اشاره کرد، ترویج فرهنگ رضوی در مدارس، توجه به سند تحول بنیادین، تغییر روش تعلیم و تربیت و تغییر شرایط نمره محور بر پایه کنکور و تقدم تربیت بر آموزش بود که سرپرست وزارت آموزش و پرورش به آن اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین اصلاح نظام ارزیابی از حالت تست زنی، تعادل بخشی به هویت دینی و ملی، طرح ساماندهی مدارس، بودجه‌ریزی عملیاتی، تفاهم با سایر دستگاه‌ها برای حل مسائل آموزش و پرورش، توسعه فنی و حرفه‌ای مدارس، کاهش آسیب‌‎های اجتماعی، اولویت دادن به بحث اوقات فراغت و عدالت آموزشی از جمله دیگر مواردی بود که مد نظر سرپرست وزارت آموزش و پرورش قرار داشت.

سخنگوى کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ادامه داد: در ادامه این نشست نیز نمایندگان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند که به مواردی از جمله پرداخت مطالبات فرهنگیان، اجرای نظام رتبه بندی، تعیین تکلیف نیروهای حق التدرسی و کسب رضایت اولیا از آموزش و پرورش اشاره شد./

پایان پیام                             

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet