هدر اصلی
1398/03/26 18:14:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_

مطهری: اموال و دارایی‌های خود را اعلام می‌کنم

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در صورت اجرای قانون رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسؤولان، بنده نیز اموال و دارایی‌های خود را به صورت شفاف اعلام خواهم کرد.
مطهری: اموال و دارایی‌های خود را اعلام می‌کنم نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در صورت اجرای قانون رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسؤولان، بنده نیز اموال و دارایی‌های خود را به صورت شفاف اعلام خواهم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104307478113.jpg مطهری:,اموال,و,دارایی‌های,خود,را,اعلام,می‌کنم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ، درباره قانون رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسئولان که چندی پیش به تصویب رسیده است، در پاسخ به این سؤال که بر اساس این قانون کلیه مسئولان و حتی نمایندگان مجلس باید اموال و دارایی‌های خود را شفاف اعلام کنند، آیا شما هم حاضر خواهید بود که در این راستا شفاف‌سازی کنید؟ اظهار داشت: اگر قانون هست پس لازم است و باید همه این کار را انجام دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنید این قانون تا چه حد می‌تواند در راستای شفاف‌سازی و جلوگیری از فساد مالی که در کشور وجود دارد تأثیرگذار باشد، عنوان کرد: به هر حال این موضوع مؤثر است چرا که اموال یک مسئول قبل از گرفتن پست و بعد از آن مقایسه می‌شود و در این صورت مسئولان مراقبت بیشتری می‌کنند و بر این اساس یک نظارت قانونی برای آنها وجود دارد.

مطهری بر همین اساس اضافه کرد: قانون رسیدگی به دارایی مسئولان می‌تواند تا حد زیادی بازدارنده باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به این سؤال که پس شما حاضر هستید که در صورت اجرای این قانون اموال و دارایی‌های خود را به صورت شفاف اعلام کنید، اعلام کرد: بله، قطعاً. اگر لازم باشد این کار را انجام می‌دهیم؛ البته قانون شامل همه مسئولان و نمایندگان مجلس هم می‌شود.

به گزارش فارس ، وی در خاتمه تصریح کرد: وقتی این موضوع تبدیل به قانون شد همه باید انجام دهند، البته اصل این است که مسئولان خودشان اهل سوءاستفاده و اختلاس نباشند اما به هر حال این قانون هم کمک‌کننده است

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet